WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Po Festiwalu 'Sztuki i Sztuczki'

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w Festiwal Dla Dzieci 'Sztuki i Sztuczki'

Festiwal Sztuki i Sztuczki


Wspólnie udało nam się to czego chcieliśmy! Pokazaliśmy, że WEGE, jest wesołe, uśmiechnięte, kolorowe, zdrowe i smaczne!

Nasze stoiska przeżywały przez cały dzień oblężenie. A to dzięki Wam, którzy zechcieli poświęcić swój czas, pozytywną energię i furę środków i wysiłku.

Podziękowania należą się każdemu, kto uczestniczył w tym festiwalu.

Dziękujemy!!!

 

Veganica - za całodzienne warsztaty gotowania wegańskich potraw, którymi zajadały się tłumy odwiedzających, również i my. Dla nas furorę zrobiła zupa z sałaty i szpinaku - a to już w części "free style" :) Gotowały: Mamacita de Bożenka i Aneta Kaczmarek.

Sklep z Natury - za rozdanie 25 litrów naturalnych soków z marchwi i jabłek przygotowanych przez nich na ten festiwal i rozdanie ponad 50 kg owoców i warzyw z upraw ekologicznych.

VegePack - za rozdanie ponad 50 kg jabłek różnych odmian i promowanie wege oraz czystych upraw ekologicznych warzyw i owoców

Vagabutik - za dostarczenie do Warszawy spod Bielska (Górki Wielkie)! 50 kg najwyższej jakości składników na warsztaty prowadzone przez Veganica

MarketBio - za dostarczenie do Warszawy z Wrocławia suszonych owoców, które rozeszły się w mig w uśmiechniętych ustach dzieci.

Pora na Pomidora - za dostarczenie 50 kg przepysznych jabłek, gruszek i marchwi niewzykłej urody i jakości.

Wszystko to z premedytacją rozdaliśmy za darmo...

...zostało nam parę marchewek :)

Zapraszamy do galerii...

 


 

Za niewątpliwie wspaniałą zabawę, doskonałą atmosferę i wzorową organizację.
Szczególne wyrazy podziwu i podziękowań należą się organizatorom festiwalu: 


 

Firmy i ludzie, którzy swą postawą i zaangażowaniem udowodniły, że warto robić coś dla innych:

  veganica

 

Jeżeli czujesz że chcesz, potrafisz, możesz zrobić coś dla innych, chcesz promować wege i ekologię w zaproponowany przez nas sposób.

 

Skontaktuj się z nami.

 

 

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?