WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Konkurs 'Dobry Tata'

Jesteś dobrym Tatą?

 

 

Do wygrania jedna z 3 płyt audiobook`a autorstwa dobrytata.waw.pl!

Bajki z sukcesem w tle


 
Co zrobić by wygrać jedną z 3 płyt z bajkami?

 

 

- Zrób zdjęcie Dobrego Taty! (być może już takie posiadasz)  

- Prześlij zdjęcie do swojej galerii rodzinnej w wegemaluch

- Link do zdjęcia opublikuj w forum w wątku konkursowym

- Dodatkowo, jeżeli chcesz wygrać zaproszenie na Targi Rodzinne - korzystając z tego formularza (klik) Dowolnie odpowiedz na pytanie: Do czego przydaje się tata?
(więcej o Targach Rodzinnych)

- Uczestnicząc w konkursie respektujesz jego regulamin

 

 

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Fundatorem nagród jest DobryTata.waw.pl

Ostatnimi czasy sporo wysiłku wkładam w to, aby stać się lepszym Tatą.  Dlaczego chcę być lepszym Tatą? – Dobre pytanie.  Jednak odpowiedź na nie jest bardzo prosta – Chcę być lepszym Tatą, bo pomimo sporego wysiłku, jeszcze mi daleko do ideału, który stanowi główny cel, jaki mam zamiar zrealizować w ciągu najbliższych miesięcy.

 

Mam dwóch synów, którzy są moimi „oczkami w głowie”. Wiele wieczorów spędziłem, zastanawiając się, w jaki sposób sprawić, żeby moi synowie mieli łatwiejszy start w życiu niż ja. Wymarzoną sytuacją byłoby, aby dzieci przyswoiły sobie teorie sukcesu wraz z mlekiem matki. No ale tak różowo nie jest. Dlatego pomyślałem o innych metodach. Metodach na tyle prostych, aby można je było wprowadzać już gdy będą w wieku 4–5 lat..


 

Na Twoje zgłoszenie konkursowe czekamy
od 5.11 do 18.11.2012,

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?