WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Pomoc do Kina wegemaluch

 

W tym miejscu znajdziesz pomoc na temat Kina w którym właśnie jesteś. Kino zostało skonstruowane tak, by łatwo móc dodawać nowe filmy i je przeglądać.

 

 

Zaloguj się by zarządzać w przyszłości swoimi filmami w Kinie wegemaluch.

 

Menu Kina

KinoW Menu Przyjazne wybierz "Kino malucha". Lub w widoku Kina w prawym panelu wybierz "Kino malucha" by uzyskać wygląd początkowy.

 

Dodatki

 

RegulacjeRegulacje - tu znajdziesz informacje na temat regulacji prawnych dotyczących fimów w wegemaluch.

Repertuar kinRepertuar kin - tu znajdziesz zawsze aktualny repertuar kin w Twoim mieście

PomocPomoc - to to miejsce, które właśnie przeglądasz.

 

Dodawanie Filmów

Dodaj filmAby dodać film, zaloguj się w portalu. W prawej części kina wegemaluch znajdziesz "Dodaj film" - panel umożliwiający dodawanie filmów.

 

W panelu który zobaczysz wpisz wszystkie dane, wypełniając wszystkie pola. Ich prawidłowe wypełnienie pozwoli właściwie zakwalifikować i zweryfikować Twój film.

Po wypełnieniu wszystkich pól, kliknij przycisk "Zapisz". Aby zobaczyć swoje dodane filmy w Kinie ponownie zaglądnij w dolny panel - znajdziesz tam też informację o zaakceptowaniu filmu - wtedy pojawi sie w przypisanej kategorii i będzie go można oglądać.

 

Film jest publikowany z opóźnieniem po weryfikacji jego treści! 

 

Proszę nie dodawaj filmów w forum!

 

Korzystaj!
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?