WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Regulamin Kina wegemaluch

Regulamin świadczenia usługi „Kino wegemaluch”


$1
W "kino Wegemaluch" umieszczane są wyłącznie linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube. Na serwerach Wegemaluch nie są przechowywane materiały filmowe umieszczone w "Kino Wegemaluch" z wyjątkiem sytuacji gdy serwis Wegemaluch współpracuje z autorem nagrań Wideo, zawarł z nim umowę dystrybucji materiałów wideo bądź jakąkolwiek inną umowę stanowiącą potwierdzenie legalności pochodzenia zamieszczonych materiałów.

$2
Wegemaluch w przypadku prezentacji materiałów YouTube umieszczonych w tym serwisie przez osoby nieuprawnione lub w sposób nieuprawniony nie jest stroną w przypadku ew. roszczeń.

$3
W przypadku wykrycia naruszeń praw autorskich, bądź zgłoszenia dotyczące roszczeń do praw autorskich nagrań - zostają one natychmiast usuwane z "Kino wegemaluch"

$4
Wszystkie materiały filmowe przesłane przez użytkowników są weryfikowane przez wegemaluch.pl pod względem treści i akceptowane do publikacji, bądź odrzucane.

$5
Powtórne umieszczenie tego samego materiału filmowego, przez tego samego użytkownika jest zabronione. Użytkownicy naruszający tę zasadę będą pozbawiani możliwości dodawania filmów.

$6
W "Kino Wegemaluch" można mieć styczność z materiałami drastycznymi - wyłącznie w dziale "Społeczne" i należy zwrócić uwagę, czy podczas oglądania tych materiałów nie jest obecne Twoje dziecko

$7
Serwis Wegemaluch.pl "Kino wegemaluch" zawiera linki do zewnętrznych serwisów hostingowych, na których znajdują się pliki wysłane przez użytkowników w/w Serwisów. Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za łamanie praw autorskich przez użytkowników Serwisów zewnętrznych.

 

 




Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?