WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Fundacja Dogtor

fundacja dogtorFundacja Dogtor od 2002 roku zajmuje się szeroko pojętą dogoterapii – edukacją i terapią na rzecz potrzebujących mieszkańców Gdyni i okolic. Podopiecznymi fundacji są nie tylko osoby niepełnosprawne, ale także dzieci i młodzież zagrożona patologiami społecznymi, osoby w trudnej sytuacji życiowej, pacjenci szpitali psychiatrycznych, także osoby po traumie potrzebujące wsparcia psychologicznego.

Aktywne uczestnictwo w zajęciach specjalnie wyszkolonych psów korzystnie wpływa na rozwój podopiecznych, którzy wzbogacają swoją wiedzę o otaczającej rzeczywistości, usprawniają różne umiejętności, wzmacniają poczucie własnej wartości, a kontakt z psami korzystnie wpływa na dalsze funkcjonowanie w rodzinie i społeczeństwie.

Wolontariusze Fundacji Dogtor to ludzie o wielkich sercach, którzy za swoje bezinteresowne działanie na rzecz dzieci otrzymali w roku 2008 nagrodę „Niestrudzeni” w lokalnej edycji konkursu „Barwy Wolontariatu”, a także wyróżnienie w konkursie „Bursztynowego Mieczyka”. W 2010 roku zostali uhonorowani tytułem „Sopockiego Wolontariusza Roku 2010” oraz wyróżnieniem Ministra Edukacji Narodowej w konkursie „Bursztynowego Mieczyka”.

Nasz KRS: 0000145034Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?