WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Artykuły

Pola Jazz Quartet

Pola Jazz QuartetPola Jazz Quartet to zespół założony i prowadzony przez znanego prezentera sportowego Telewizji Polskiej Macieja Jabłońskiego. Lider zespołu jest jedynym w Polsce (a może i na świecie) prezenterem sportowym z wyższym muzycznym wykształceniem (AM im. F. Chopina w Warszawie).

PJQ wykonuje standardy jazzowe, przede wszystkim w stylistyce swingowej oraz własne kompozycje. Członkowie grupy są również wykształconymi, zawodowymi muzykami, grającymi na co dzień z najlepszymi jazzmanami w kraju.
Pola Jazz Quartet ma w dorobku koncerty i oprawy muzyczne eventów w różnych miejscach Polski, a także występy w programach telewizyjnych.

PJQ tworzą:
Maciej Jabłoński - wokal, klarnet, saksofon altowy
Piotr Sawicki - fortepian, kompozycje
Łukasz Makowski - kontrabas, gitara basowa, kompozycje
Maciej Dziedzic - perkusja

 

Posłuchaj:

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?