WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Warzywa

Cykoria 11+

Cykoria zawiera m.in.: sód, potas, magnez, mangan, żelazo, miedź, cynk, fosfor, chlor, karoten, witaminy: B1, B2,C i kwasy: nikotynowy, szczawiowy.


Cykoria zawiera inulinę, która jest węglowodanem ograniczającym wchłanianie tłuszczów z pożywienia, dzięki czemu nie odkładają się one w postaci tkanki tłuszczowej.

 

Roślina ta jest dostępna na rynku w okresie od listopada do marca. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na jej kolor. Nie powinna mieć odcienia brązowego, gdyż to oznacza, że jest już długo przechowywania i ma inny smak. Najlepiej kupować białe lub kremowe, o ściśle zwiniętych liściach.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?