WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Ostatni wyskok

 

Pierwsza ogólnopolska kampania edukacyjna dotycząca zapinania pasów bezpieczeństwa. zorganizowana Jej celem było zwiększenie liczby osób regularnie zapinających pasy bezpieczeństwa podczas podróży samochodem i była skierowana przede wszystkim do ludzi młodych w wieku 18-24 lata.

Badania po zakończeniu kampanii pokazały, że przekaz dotarł do 93% grupy celowej. Reklama zmotywowała do używania pasów ponad co drugą osobę, która z nich do tej pory nie korzystała. 50% kierowców i 53 % nie-kierowców deklaruje, że po obejrzeniu kampanii przynajmniej raz zwrócili uwagę innej osobie w samochodzie, żeby zapięła pasy bezpieczeństwa.


 

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?