WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Czujesz Dumę?

 

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na cierpienie kur z chowu przemysłowego i pochodzenie większości jajek, które kupujemy.

Co kryje się za symbolem znajdującym się na skorupce jajka? Najczęściej: ciasne klatki, połamane skrzydła, przycięte dzioby, brak światła słonecznego. Polscy hodowcy znęcają się nad milionami kur-niosek. Polska jest też jedynym krajem w Unii Europejskiej przesuwającym termin wprowadzenia unijnej dyrektywy dot. powiększenia klatek, w których żyją nioski. Nie jest to powód do dumy.

Kampania ma zachęcić Polaków, aby dokonywali bardziej świadomych wyborów podczas zakupów wielkanocnych i na co dzień... Nie kupujmy jajek z symbolem ?3".


 

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?