WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Bioróżnorodność - LEŚNE IZBY EDUKACYJNE

 

Odcinek 6 przedstawia Parki Narodowe jako ważny element edukacji i obszar badań naukowych. Ważnym zadaniem tej formy ochrony przyrody jest kształtowanie świadomości ekologicznej oraz właściwego stosunku do lasu i leśnictwa. Osiągnięcie tych celów stało się możliwe dzięki stworzeniu w Leśnych Kompleksach promocyjnych rozwiniętej infrastruktury dydaktyczno-turystycznej, udostępnianej społeczeństwu najczęściej bezpłatnie.
Wszystkie parki narodowe starają się udostępniać zwiedzającym możliwie szerokie informacje o posiadanych zasobach i walorach turystycznych (ośrodki kultury, pomniki, ekspozycje), które pokrótce zostały zaprezentowane w tym odcinku


 

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?