WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Bioróżnorodność - ZANIECZYSZCZENIA ŚRODOWISKA

 

Ten odcinek jest poświęcony zagadnieniom współpracy z mieszkańcami parków i otuliny oraz konfliktom i różnicom interesów jakie między nimi występują. Zostaną w nim przedstawione: korzyści dla mieszkańców żyjących wewnątrz parków i terenów otaczających, zjawiska drobnej przedsiębiorczości na rzecz parku i turystyki w parku oraz przykłady pozyskiwania funduszy europejskich na polepszenie infrastruktury.
Co więcej, odcinek przedstawi także widzom ograniczenia w planowaniu przestrzennym na terenach chronionych oraz ograniczenia w korzystaniu z dóbr parku, np. zakaz zbierania grzybów czy też ograniczenia wyrębu drzew.


 

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?