WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Bioróżnorodność - OCHRONA ŚRODOWISKA W UNII EUROPEJSKIEJ

 

W kolejnym odcinku serii ?Bioróżnorodność, a zagrożenia środowiskowe? zapoznajemy się z głównymi założeniami, ustawami, konwencjami i dyrektywami obowiązującymi na Terenie Unii Europejskiej. Działalność UE w dziedzinie ochrony środowiska opiera się na zachowaniu bioróżnorodności oraz skutecznej redukcji liczby gatunków ginących. Zapoznajemy się z tzw. Dyrektywą Ptasią której celem jest utrzymywanie populacji ptaków na określonych poziomach, Dyrektywą Siedliskową skupiającą się głównie na ochronie różnorodności biologicznej na obszarach państw członkowskich.
Zachowanie bioróżnorodności gatunków oraz ochrona środowiska jako istotny problem ponad narodowy wymusiły stworzenie odpowiednich narzędzi, celem zapewnienia im możliwości przetrwania


 

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?