WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Bioróżnorodność - NATURA 2000

 

Piętnasty odcinek skupia się na dokładniejszym przedstawieniu programu Natura 2000. Jego celem jest wspólne działanie na rzecz zachowania dziedzictwa przyrodniczego Europy w oparciu o jednolite prawo, optymalizację kosztów i spotęgowanie korzystnych dla środowiska efektów. W ramach programu Natura 2000 zabrania się umyślnego chwytania oraz zabijania, ptaków objętych ochroną, umyślnego niszczenia gniazd i jaj lub umyślnego płoszenia ptaków objętych ochroną.
Jeśli chodzi o ochronę siedlisk to zabrania się umyślnego zrywania, niszczenia i uszkadzania oraz zbioru roślin objętych ochroną. Przybliżone zostają nam niektóre obszary na terenie Polski objęte programem Natura 2000.


 

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?