WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Analizator

Delikatna emulsja do ciała

Amore Bio - Delikatna emulsja do ciała

Amore Bio - Delikatna emulsja do ciała
emulsja
Amore Bio
do pielęgnacji skóry dziecka, balsam


Amore Bio


Analizujemy - Amore Bio - Delikatna emulsja do ciała

 

Podsumowanie

* Składniki z kontrolowanych upraw organicznych

W kosmetyku tym dość wysoko znajdują się olej słonecznikowy w bardzo przyswajalnej formie, ekstrakt z kwiatu rumianu rzymskiego oraz masło shea. Duża zawartość substancji nawilżających, przeciwzapalnych i łagodzących drażniące działanie innych składników. Szkoda, ze witamina E, znajduje się po kompozycji zapachowej, co oznacza, że jest jej naprawdę niewiele. Dwa konserwanty, jeden z certyfikatem, drugi trochę gorszy, ale o ile nie występuje alergia na tę substancję, nie jest źle. Dwa alergeny – linalol i limonen , jako składniki kompozycji zapachowej, są zbędną substancją. Gdyby nie one, to kosmetyk byłby super, dlatego moja ocena to – dobry.

 

Creative CommonsCC88x31 Creative Commons
CC BY-NC-SA 3.0 PL.

Kliknij po więcej informacji...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?