WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Analizator

Naturalne chusteczki nawilżane

Alphanova Bebe - Naturalne chusteczki nawilżane

Alphanova Bebe - Naturalne chusteczki nawilżane
chusteczki
Alphanova Bebe
do łatwego mycia dzieci przy przewijaniu i np. poza domem


Alphanova Bebe


Analizujemy - Alphanova Bebe - Naturalne chusteczki nawilżane

 

Podsumowanie

Chusteczki, które zawierają w sobie 5 konserwantów to już chyba przegięcie(nawet jeśli są one dopuszczone w ograniczonych ilościach)… Ponadto według producenta nie zawierają alkoholu, zapewne chodziło o etanol, zapomniał wspomnieć o glicerynie(alkohol wielowodorotlenowy) i alkoholu benzylowym. Gliceryna nawilża, ale w zbyt dużym stężeniu będzie wysuszać i skóra będzie pękać, a alkohol benzylowy jest konserwantem, który może uczulać. Jest to tylko chusteczka, ale należy pamiętać, że substancji z chusteczki nie zmywamy. Pełna gama substancji użytych w produkcie utrzyma się na skórze naszego dziecka.

 

Creative CommonsCC88x31 Creative Commons
CC BY-NC-SA 3.0 PL.

Kliknij po więcej informacji...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?