WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Analizator

Shampoing ultra doux - delikatny szampon

Alpaderm - Shampoing ultra doux - delikatny szampon

Alpaderm - Shampoing ultra doux - delikatny szampon
szampon
Alpaderm
szampon do włosów


Alpaderm


Analizujemy - Alpaderm - Shampoing ultra doux - delikatny szampon

 

Podsumowanie

Zdecydowanie naturalny i niedrażniący kosmetyk. Zawiera roślinne ekstrakty łagodzące podrażnienia i odżywiające skórę. Delikatne substancje myjące pochodzenia roślinnego i alkohol jako konserwant, także roślinny. Produkt na pewno wart uwagi, jednak ze względu na niską zawartość substancji konserwujących i konsystencjotwórczych produkt powinien być przechowywany w odpowiedniej temperaturze, najlepiej w ciemnym opakowaniu lub szafce, bez dostępu do światła o czym ostrzega producent. Może także ulec zmianom podczas stosowania – koloru, konsystencji, zapachu, jednak jak zapewnia producent jest to naturalne i nie stanowi wady produktu, jednak szampon ten powinien być szybko zużyty (ok. 3 miesiące od otwarcia). Zawiera certyfikat ECOCERT Greenlife i nie był testowany na zwierzętach. Produkt zdecydowane na plus!

 

Creative CommonsCC88x31 Creative Commons
CC BY-NC-SA 3.0 PL.

Kliknij po więcej informacji...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?