WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Analizator

Cerat des alpes cold cream - krem kojąco-nawilżający

Alpaderm - Cerat des alpes cold cream - krem kojąco-nawilżający

Alpaderm - Cerat des alpes cold cream - krem kojąco-nawilżający
krem
Alpaderm
krem


Alpaderm


Analizujemy - Alpaderm - Cerat des alpes cold cream - krem kojąco-nawilżający

 

Podsumowanie

Krem zawiera wiele olejków i wyciągów naturalnych, pochodzących z ekologicznych upraw, przez co zawartość trzech konserwantów jest usprawiedliwiona. Zawiera dużo substancji działających przeciwzapalnie i łagodząco. Szkoda, że producent wepchnął aż tyle substancji zapachowych - olejków eterycznych (producent zapewnia, że pochodzą z naturalnych źródeł), ponieważ mają działanie alergizujące. Skóra z AZS (Atopowym zapaleniem skóry) jest bardzo wrażliwa, nie tylko na składniki kosmetyczne, ale też temperaturę np. wody w której kąpiemy dziecko, więc ilość składników wywołujących podrażnienia i alergie powinna być jak najbardziej ograniczona. Może być stosowany u dorosłych, którzy wiedzą na co są uczuleni oraz kilkuletnich dzieci także przebadanych pod kątem alergii.

 

Creative CommonsCC88x31 Creative Commons
CC BY-NC-SA 3.0 PL.

Kliknij po więcej informacji...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?