WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Analizator

Creme nutritive - krem odżywczy dla dzieci

Alpaderm - Creme nutritive - krem odżywczy dla dzieci

Alpaderm - Creme nutritive - krem odżywczy dla dzieci
krem
Alpaderm
do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, szczególnie przy AZS


Alpaderm


Analizujemy - Alpaderm - Creme nutritive - krem odżywczy dla dzieci

 

Podsumowanie

Sytuacja z producentem Alpaderm powtarza się po raz kolejny. Po świetnym i naprawdę wartościowym początku, nagle zaczynają się pojawiać substancje potencjalnie alergizujące pochodzące z naturalnych olejków roślinnych. Wiadomo, że każdy reaguje inaczej i nie wszyscy muszą na nie zareagować odczynem na skórze. Jednak skóra atopików jest bardzo wrażliwa, jak pisałam wyżej, nie tylko na składniki kosmetyków, ale także temperaturę, składniki pokarmowe np. ostre przyprawy lub alkohol (u dorosłych). Kosmetyk, który ma naprawdę duży potencjał, zawiera wiele substancji odpowiedzialnych za leczenie stanów zapalnych i podrażnień, nawilżanie i regenerację. Dzięki tak dużej ilości składników aktywnych np. wyciągu z nagietka, olejku z wiesiołka czy z rokitnika te substancje, które są odpowiedzialne za ewentualne alergie mogą nie powodować podrażnienia, ale u osób, które nie wiedzą, że mają alergię na olejki eteryczne i ich składniki mogą wywołać odczyn alergiczny na skórze. Stąd ostrzeżenie producenta na opakowaniu o wykonaniu próby alergicznej w zgięciu łokcia lub na nadgarstku przed użyciem na całe ciało lub większą jego część.

 

Creative CommonsCC88x31 Creative Commons
CC BY-NC-SA 3.0 PL.

Kliknij po więcej informacji...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?