WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Analizator

Savon apaisant - mydło kojące

Alpaderm - Savon apaisant - mydło kojące

Alpaderm - Savon apaisant - mydło kojące
mydło
Alpaderm
delikatnie myjące i pielęgnujące mydełko dla dzieci i dorosłych


Alpaderm


Analizujemy - Alpaderm - Savon apaisant - mydło kojące

 

Podsumowanie

Mydła są najbardziej podstawowymi, słabo pieniącymi się środkami myjącymi. W ogólnej opinii mydła nie cieszą się zbyt pozytywną opinią przez swoje wysokie zasadowe pH ok. 8,5 , które powoduje chwilowe zaburzenie równowagi flory bakteryjnej na powierzchni skóry oraz przesuszenie. Mydło kojące firmy Alpaderm na pewno jest mydłem w pełni roślinnym. Zawiera w swoim składzie także dobroczynne składniki np. rewelacyjny olej palmarozowy z ziela palmarozy nie tylko nadaje przyjemny kwiatowy zapach z delikatną nutą cytryny to działa łagodząco i antyseptycznie, gliceryna silnie nawilża a nagietek lekarski działa przeciwzapalnie. Prosty skład, zupełnie nieszkodliwy. Należy tylko pamiętać, że zawiera geraniol (ważna informacja dla osób uczulonych) oraz o odpowiednim nawilżeniu skóry po użyciu tego mydła.

 

Creative CommonsCC88x31 Creative Commons
CC BY-NC-SA 3.0 PL.

Kliknij po więcej informacji...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?