WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Konkurs - 'Duchowy wymiar ciąży'

duchowy wymiar ciazy 2Duchowy wymiar ciąży

W puli nagród 3 książki:

"Duchowy wymiar ciąży"
autorstwa Dr Shawn A. Tassone, dr Kathryn M. Landherr

duchowy wymiar ciazyTo najlepszy przewodnik o rozwoju,
trosce i wsparciu w trakcie ciąży.

Każdy trymestr ciąży to dla kobiety etap bohaterskiej podróży, podczas której zmaga się ona z trudnościami w aspekcie nie tylko fizycznym i emocjonalnym, ale także duchowym. Ważne jest zrozumienie tych wszystkich przejawów, bo pozwala to na zwiększenie świadomości swojej i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka.

 
Co zrobić by wygrać książkę?

 

Ten przewodnik, stworzony przez ginekologów-położoników z wieloletnią praktyką, a także rodziców czwórki dzieci, pozwoli każdej kobiecie zrozumieć kolejne etapy tego błogosławionego stanu jakim jest ciąża, nawiązać więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim odnaleźć się w tej wyjątkowej roli matki. Autorzy w oparciu o doświadczenie w medycynie konwencjonalnej i alternatywnej, autorzy stworzyli przewodnik po codziennej praktyce zarówno w aspekcie duchowym, jak i fizycznym.

illuminatioWraz z tą książką kobiety przejdą drogę przez  trzy trymestry ciąży, poród oraz etapy poporodowe, otrzymają wsparcie i przygotują się na przyjście na świat swojego dziecka. W publikacji znajdują się także praktyczne ćwiczenia medytacyjne, ćwiczenia oddechu oraz jogi przygotowane przez wykwalifikowaną instruktorkę i doulę.

Książka wznosi temat ciąży i porodu na nowy poziom i przygotowuje kobiety do podróży bohaterki od ciąży do macierzyństwa.

 

duchowy wymiar ciazy

 

Weź udział w Quizie wiedzy:

  Quiz dostępny jest TUTAJ ◄

  Postaraj się udzielić prawidłowych odpowiedzi.

  W większości pytań znajdziesz podpowiedzi.

  Uczestnicząc w konkursie respektujesz jego regulamin

  Aby wziąć udział w konkursie - zaloguj się!

 

 

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Illuminatio www.illuminatio.pl. To wydawnictwo Nowej Ery, które posiada w ofercie książki o szeroko pojętym rozwoju duchowym, motywacyjnym a także o tematyce zdrowego żywienia.

 Fragment książki znajdziesz TUTAJ

Na Twoje odpowiedzi konkursowe czekamy
od 15.03.2015 godz 9.00 do 28.03.2014 godz. 20.00

 Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?