WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Regulamin forum

Warunki korzystania z Forum WegeMaluch.pl

Forum dyskusyjne WegeMaluch.pl jest bezpłatne i skierowane jest do czytelników tejże strony.

Na forum WegeMaluch.pl obowiązują proste zasady.

 1. Warunkiem Rejestracji na Forum jest podanie takich danych identyfikacyjnych:  
  1. Przynajmniej imię (i/lub niezobowiązująco - nazwisko) - które należy wpisać w odpowiednie pole.  
  2. Nick (pseudonim)  
  3. Działający adres e-mail Inne informacje podawane dobrowolnie np: 
  4. Lokalizacja (może to być w przypadku osób publicznych nazwa zespołu, organizacji)
 2. Każdy może brać udział w dyskusjach.
 3. Użytkownik ma prawo do swobodnego wypowiadania swych myśli z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa, regulaminu Forum WegeMaluch.pl czyli może:
  1. zakładać nowe tematy oraz
  2. zabierać głos w istniejących już wątkach.Użytkownik może w razie konieczności zmieniać treść swoich wypowiedzi - z możliwości tych należy jednak korzystać w sytuacjach wyjątkowych, gdyż może to burzyć porządek wypowiedzi w obrębie tematu.Użytkownik ma prawo do założenia tematu w dostępnym na forum dziale tematycznym.
  Przed założeniem tematu użytkownik obowiązany jest sprawdzić czy problem, który chce poddać dyskusji, nie występuje w tematach już istniejących.
  Wątki dublujące mogą zostać usunięte.
 4. Zachowuj się kulturalnie i bądź wyrozumiały dla innych. Nie obrażaj, nie potępiaj i przede wszystkim nie krytykuj za odmienne zdanie. Chcemy abyście na naszym forum wyrażali swoje opinie na różne tematy, dyskutowali i wytykali błędy w rozumowaniu innych, ale oczywiście kulturalnie.
 5. Nie umieszczaj linków w swoich wiadomościach w forum
 6. Portal WegeMaluch.pl nie bierze i nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forach przez internatów. Pamiętajcie, że osoby zamieszczające na tym forum treści zabronione przez prawo, wulgarne i obraźliwe lub niezgodne z prawdą, albo naruszające zasady współżycia społecznego mogą ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 7. Portal WegeMaluch.pl zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników oraz wiadomości sprzecznych z naszą moralnością, poczuciem estetyki i kultury prowadzenia rozmowy, naruszających dobre obyczaje, niezgodnych z prawdą bądź niezgodnych z prawem..
 8. Niedopuszczalne jest umieszczanie agitacji i wywodów ideologicznych związanych ze stosowaną przez Ciebie dietą. Niezależnie od tego czy jesteś wegetarianką/wegetarianinem, czy też nie.
 9. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum WegeMaluch.pl przekazów reklamowych.
 10. Linki umieszczane w treściach wiadomości i artykułach będą usuwane.
 11. Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach wyrażają zgodę na publikowanie tych treści na stronie www.WegeMaluch.pl.
 12. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal WegeMaluch.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?