WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Fundacja „Dr Clown”

Kim jesteśmy?
Jesteśmy pierwszą i jedyną Fundacją w Polsce realizującą od 1999 roku program Terapii Śmiechem i Zabawą dla dzieci chorych i z niepełnosprawnościami. Bawiąc likwidujemy stres i napięcia spowodowane nietypową i często bardzo trudną sytuacją dziecka chorego i hospitalizowanego.

Nasze działania skierowane są również do innych osób w kryzysach tj. osób starszych, z niepełnosprawnościami i wywodzących się z rodzin dysfunkcyjnych i niepełnych.

Nasza misja:
Naszą misją jest niesienie radości i uśmiechu dzieciom przebywającym w szpitalach i placówkach specjalnych organizując zespoły terapeutów "Doktorów Clownów". W kolorowych strojach i makijażu, obowiązkowo z czerwonym noskiem, prowadzą oni zajęcia z zakresu terapii śmiechem.
Co tydzień 600 wolontariuszy w ponad 30 miastach Polski odwiedzają szpitalne oddziały. Dzięki temu nasi mali pacjenci są w stanie zapomnieć o ponurej rzeczywistości, nadchodzących zastrzykach i zabiegach.

Jak pomóc:
1% Podatku
Pomóżcie nam pomagać i nie zapomnijcie o nas przy wypełnianiu rocznych PIT-ów.
To dzięki tym środkom możemy zapewnić naszym wolontariuszom czerwone noski, kolorowe stroje oraz dojazd do szpitali i placówek specjalnych.
Pobierz z naszej strony www.drclown.pl darmowy program i wypełnij PIT w 10 minut.

Pomóż nam pomagać – przekaż 1% swojego podatku! KRS 0000024181

Zapraszamy po więcej informacji na www.drclown.pl oraz na http://www.facebook.com/fundacja.dr.clownCieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?