WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Fundacja MaMa


Wspieraj działania MaMy. Przekaż nam 1% podatku lub wpłać darowiznę.

Nr konta: 43 1050 1041 1000 0023 0658 1790

KRS: 0000252539

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego od 2009 roku.

Nasze działania są zawsze nastawione na realne potrzeby matek - wynikają bezpośrednio z ich doświadczenia i są kierowane zarówno do nich samych, jak i społeczeństwa, władz lokalnych i sejmowych.
Od samego początku walczymy z barierami architektonicznymi, które uniemożliwiają poruszanie się z wózkami dziecięcymi lub inwalidzkimi.


Co roku organizujemy kampanię „O Mamma Mia! Tu wózkiem nie wjadę” oraz współpracujemy z dzielnicami miasta w celu poprawy przestrzeni publicznej. Uczestniczymy w debatach medialnych i społecznych mających na celu poprawę sytuacji matek zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Rocznie realizujemy około 7 projektów i 4 kampanie społeczne. Dodatkowo codziennie pomagamy poprzez porady i wsparcie indywidualne.

Więcej o fundacji znajdziesz na stronie:  http://fundacjamama.plCieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?