WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Klub Gaja

Klub Gaja jest jedną z najstarszych polskich organizacji społecznych zajmujących się ochroną środowiska i prawami zwierząt. Został założony w 1988 roku przez Jacka Bożka. Wspierając działania Klubu Gaja chronisz przyrodę, ratujesz zwierzęta i rozwijasz edukację.


Pomoc zwierzętom jest działaniem, które przemienia świat – w ludziach buduje poczucie wartości, a zwierzętom oszczędza cierpienia.

Przekazany Klubowi Gaja 1 % dla zwierząt pomaga w sfinansowaniu kosztów leczenia i utrzymania chorych zwierząt, dzikich i udomowionych. Są leczone, zwracane naturze, bezpieczne. Możesz nas też wesprzeć darowizną lub zlecić stałe polecenie zapłaty. Wystarczy nawet 20 zł miesięcznie.

Klub Gaja jest Organizacją Pożytku Publicznego KRS 0000120069

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?