WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Fundacja Anny Dymnej 'Mimo Wszystko'

goodpaniaielaZamień 1% podatku na 100% radości!
Przekaż 1% podatku na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

 

1% podatku dla jednych oznacza złotówkę, dla innych to 10, 100, albo 1000 złotych. Każda wpłata jest dla naszej Fundacji bezcenna, ponieważ to właśnie ona może odmienić życie naszych Podopiecznych, przynieść ratunek osobom niepełnosprawnym i chorym, które nie mogą czekać na pomoc. Dla wielu z nich pomoc oznacza życie… Twój gest może wiele zmienić!

Tegoroczne wpłaty z 1% przeznaczymy na wyposażenie Doliny Słońca, która będzie służyć osobom niepełnosprawnym intelektualnie, pomoc indywidualną dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, oraz cele statutowe naszej Fundacji, która ma status organizacji pożytku publicznego (OPP).

Jak przekazać 1% podatku Podopiecznym naszej Fundacji? Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce PIT wpiszesz nasz numer KRS 0000174486.

Więcej informacji na stronie www.mimowszystko.org

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?