WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia obejmuje opieką dzieci niepełnosprawne od roku 2007. W ośrodku organizowane są imprezy, ogniska, szkolenia, a przede wszystkim prowadzone są zajęcia hipoterapii. Dojeżdżają na nie podopieczni i wolontariusze niekiedy 30-40 kmw jedną stronę. Na czym polega więc moc tego miejsca?

Tak jak w każdej branży, do najistotniejszych czynników należą wiedza i doświadczenie. To tysiące godzin, godzin ćwiczeń, rozmów z dziećmi, godzin przechodzonych noga w nogę z końmi.

Niewątpliwą zaletą jest lokalizacja ośrodka, a co za tym idzie bardzo dobrze przemyślana różnorodność miejsc, w których prowadzone są zajęcia. W zależności od dyspozycji podopiecznego i od pogody, jazdy odbywają się na parkurze, pod dużym namiotem, albo co jest najbardziej przez wszystkich lubiane w terenie.

Na pracę hipoterapeuty składają się wysiłek fizyczny, ogromna dyspozycyjność i dbałość o bezpieczeństwo podopiecznych i koni. Nierzadko zajęcia są odwoływane z powodu choroby fundacja smoleniadziecka, zdarza się że miesiącami leczy się konia, bo tak jak ludzie, konie mają alergie, chorują na astmę. Wtedy koszty prowadzenia Fundacji znacznie rosną. Dlatego niezmiernie ważnym dla ośrodka jest podejmowanie stałej współpracy z darczyńcami i sponsorami.

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia. to Fundacja Warta Wsparcia!

Spotkajmy się na www.fundacja-smolenia.org

Możesz nam pomóc przekazując 1% podatku - KRS: 0000290988

-dokonując wpłaty bezpośrednio na naszej stronie poprzez system Dotpay lub Siepomaga.pl

-adoptując wirtualnie jednego z naszych koni

-wpłacając darowiznę

-poprzez pomoc rzeczową bądź działanie na rzecz Fundacji (po uzgodnieniu telefonicznym).Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?