WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Przekaż Procent

Fundacja Silentio

fundacja_silentioAutyzm to głębokie, całościowe zaburzenie rozwojowe. Zasadnicze cechy autyzmu to : nieumiejętność komunikacji, nie rozwijanie u dziecka samoistnie interakcji społecznych a także brak zainteresowań oraz mocno ograniczone formy aktywności.

Misją Fundacji SILENTIO jest niesienie wszechstronnej i profesjonalnej pomocy dzieciom i dorosłym z autyzmem oraz ich rodzinom.

Jak najwcześniej podjęte działania usprawniające już u małych dzieci pozwalają na to, aby w przyszłości stały się samodzielnymi ludźmi. Brak właściwiej terapii i odpowiednio realizowanej edukacji skazuje je na dożywotnie kalectwo.

Poprawiono: piątek, 06, luty 2015 18:37

Odsłony: 8319

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Fundacja Alabaster

AlabasterDziałamy w całej Polsce na rzecz dzieci i dorosłych z atopowym zapaleniem skóry. Żebyśmy mogli robić to lepiej, przekaż nam 1% swojego podatku (nasz numer KRS to 0000364960).

Kierujemy się troską o osoby chore znajdujące się w trudnej sytuacji. Słuchamy tych, którym pomagamy i staramy się tworzyć rozwiązania w odpowiedzi na zgłaszane potrzeby. Jesteśmy otwarci i wrażliwi na innych. Jesteśmy przekonani, że każdy człowiek może wiele osiągnąć, jeśli tylko uwierzy w siebie i podejmie wysiłek wędrówki w obranym kierunku, pomimo własnych ograniczeń.

Współpracujemy z uznanymi lekarzami, psychologami, dietetykami, arteterapeutami i innymi specjalistami. 

Poprawiono: niedziela, 16, luty 2014 21:55

Odsłony: 8150

Czytaj wicej Czytaj więcej...

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym 'Przyjaciel'

przekaż jeden procent podatkuKocha, Ratuje, Szanuje - pod takim hasłem Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Przyjaciel prowadzi zbiórkę 1% (jednego procenta) od rozliczeń podatkowych PIT.

Fundacja zajmuje się dogoterapią, czyli terapią uzupełniającą w rehabilitacji osób niepełnosprawnych przy udziale specjalnie wyszkolonych psów-terapeutów. Ponadto fundacja aktywizuje niepełnosprawnych poprzez propagowanie wśród nich dwóch dyscyplin sportowych z udziałem psów: dogfrisbee (czyt. dog-frizbi) i paragility (czyt. para-dżiliti).

„To jest właśnie to, czym każdego dnia zajmuje się nasza fundacja Przyjaciel i o czym mówią naszym terapeutom i trenerom sportowym sami podopieczni: fundacja Kocha, Ratuje i Szanuje. Pierwsze litery tych trzech słów to KRS, czyli to, co najbardziej będzie się liczyć przy prawidłowym wypełnieniu PIT-a. Wierzymy, że nasze hasło pomoże zapamiętać podatnikom numer, jaki z myślą o Fundacji Przyjaciel będą wpisywać do swojego rozliczenia podatkowego za 2012 rok” - mówi Marcjanna Melnarowicz-Gadomska z Fundacji Przyjaciel.

Poprawiono: środa, 20, marzec 2013 14:19

Odsłony: 8437

Czytaj wicej Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?