WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Autorki 'Zdrowy Maluch'

Magdalena Sikoń

magdalena sikon 2

 

Redaktor naczelna portalu wegemaluch.pl

Kocha wszystko co piękne i dobre. Jest szczęśliwą kobietą, której los dał cudowną rodzinę będącą motorem jej życia. Uwielbia gotować i wymyślać nowe rzeczy. Zafascynowana przyrodą, zwierzętami i życiem.

Poprawiono: poniedziałek, 04, listopad 2013 11:11

Odsłony: 2435

Monika Skowron

monika skowronZ wykształcenia dietetyk oraz zootechnik. Na co dzień przede wszystkim mama bardzo aktywnego 3,5-latka. Wegetarianka od ponad 17 lat. Od prawie 3 lat wciela w życie rodzinne dietę wegańską. Promuje zdrowy i aktywny tryb życia dla całej rodziny.

Pasjonatka kultury i medycyny Dalekiego Wschodu oraz Ayurwedy. Na pierwszym miejscu stawia poszerzanie wiedzy w zakresie wpływu diety roślinnej na zdrowie człowieka. Każdą wolną chwilę poświęca ukochanemu sporotwi, jakim są biegi długodystansowe.

Poprawiono: poniedziałek, 04, listopad 2013 11:12

Odsłony: 1758
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?