WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Niezdrowe dodatki

E dodatki

dodatki E

Dodaje się je do poprawy smaku, wyglądu oraz trwałości produktów spożywczych. Poprzez umieszczenie symbol „E” na opakowaniu, producent deklaruje, że zastosowane substancje dodatkowe są umieszczone na „pozytywnej” liście zatwierdzonej przez Unię Europejską oraz, że nie stwierdzono ich szkodliwości dla zdrowia. Warto zwracać uwagę, czy w kupowanym produkcie nie występuje któryś z podanych składników.

Poniżej znajduje się lista dodatków E - dodatków spożywczych, które powstają dzięki wykorzystaniu składników odzwierzęcych... Warto spojrzeć na skład "potraw" gotowych i ich zawartość. Tzch dodatków powinni unikać wegetarianie i weganie.

 

Poprawiono: piątek, 24, styczeń 2014 19:43

Odsłony: 10351

Czytaj wicej Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?