WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Recenzje 'Zdrowy Maluch'

Zdrowy maluch to apetyczny i praktyczny poradnik dla wszystkich osób, dla których prawidłowy rozwój dzieci jest ważny, a więc także dla lekarzy pediatrów i dietetyków. Ta książka wypełnia istniejącą na naszym rynku lukę w zakresie tytułów dotyczących żywienia najmłodszych dzieci pozostających na dietach wegetariańskich.aneta seczyna Autorki bez ideologii, wzbudzania wyrzutów sumienia i krytykowania w rzetelny sposób podpowiadają, jak prawidłowo komponować posiłki dla maluchów, aby były pełnowartościowe i smaczne. Gorąco polecam.

dr n med. Aneta Czerwonogrodzka - Senczyna
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Zakład Żywienia Człowieka

Poprawiono: czwartek, 31, październik 2013 12:01

Odsłony: 4502

malgorzata desmondPani Magdalena Sikoń jest wegetariańską supermamą. Nie znam nikogo innego w naszym kraju, kto z takim entuzjazmem i skutecznością działałby na rzecz szerzenia wiedzy na temat stosowania diet wegetariańskich u dzieci.

Małgorzata Desmond, Specjalista Medycyny Żywienia, Dietetyk,
założycielka Fundacji Wiemy Co Jemy

Poprawiono: wtorek, 05, listopad 2013 12:52

Odsłony: 2584

Dziesięć lat temu zostałam mamą. Gdy pierwszy raz zobaczyłam moją córeczkę miałam w głowie tylko jedną myśl: żeby to maleństwo, które trzymałam na rękach, było szczęśliwe, uśmiechnięte i nie chorowało...

Taka książka powinna pojawić się na polskim rynku już dawno... W końcu zagubieni rodzice przerażeni myślą o gotowaniu dla swoich dzieci znajdą w jednym miejscu wiedzę dotyczącą prawidłowego żywienia maluchów. Warto podkreślić, że nie jest to książka tylko dla wegetarian, bo znajdujące się w niej informacje są szalenie przydatne dla wszystkich. Monika MrozowskaAutorki wykonały naprawdę „dobrą robotę”. I nie mam żadnych wątpliwości, że zależało im przede wszystkim na jednym – na zdrowych maluchach!

Monika Mrozowska gotująca aktorka, wege mama dwóch córeczek

Poprawiono: czwartek, 31, październik 2013 12:01

Odsłony: 2425

Agnieszka MaciągW "Zdrowym Maluchu" dwie wspaniałe mamy dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją. Świetna książka pełna inspiracji i praktycznych porad. Warto ją mieć pod ręką.

Agnieszka Maciąg, mama Helenki i Michała

Poprawiono: czwartek, 31, październik 2013 12:01

Odsłony: 2124

Dieta wegetariańska dla dzieci nadal budzi spore kontrowersje w naszym niedoinformowanym społeczeństwie. "Zdrowy maluch" ma spore szanse to zmienić. Przystępnie napisana, pełna smakowitych i sprawdzonych w polskich realiach przepisów, przełamuje szkodliwe stereotypy dotyczące żywienia najmłodszych.Izabela Sowa "Zdrowy maluch" uczy, jak troszczyć się o własne dziecko, nie zapominając przy tym o reszcie świata. Mam nadzieję, że dzięki poradnikowi określenie "zdrowo jeść" nabierze nowego, zdrowego znaczenia...

Izabela Sowa pisarka

Poprawiono: czwartek, 31, październik 2013 12:01

Odsłony: 2228

Pamiętam jak w podstawówce oskarżano mnie o przynależność do jakiejś dziwnej sekty, a wszyscy, którzy słyszeli, że jestem wegetarianką, zadawali mi kompletnie niedorzeczne pytanie „to co ty w ogóle jesz?". Cieszę się że czasy się zmieniają i że autorki z taką radością dzielą się swoją wiedzą ze wszystkimi rodzicami.

Kocham jeść, gotować i karmić swoje córki. Teraz już rozumiem dlaczego moja babcia była naprawdę zadowolona, gdy zjadałam wszystko co mi przygotowała. TPaulina Przybyszakie chwile dają niesamowitą satysfakcje. A jeśli dodatkowo uda mi się przemycić na talerze moich córek trochę kaszy i liści, czuję się jak absolutnie wybitna mama, przynajmniej przez chwilę!

Paulina Przybysz

Poprawiono: czwartek, 31, październik 2013 12:01

Odsłony: 2206

Wegetariańscy rodzice często odpowiadają na pytania o dietę ich dzieci. Muszą się także usprawiedliwiać, tłumaczyć, uspakajać, a nawet przepraszać, bo  ,,wegetarianizm nie jest odpowiedni dla najmłodszych". Sylwia ChutnikA przecież to wcale nie jest prawda – tajemnica zdrowego odżywiania zależy od właściwego zbilansowania diety. Aby ją odkryć, przeczytaj tę książkę. Wege rodzice i wege dzieciaki: smacznego i zdrowego!

Sylwia Chutnik prezeska Fundacji MaMa

Poprawiono: czwartek, 31, październik 2013 12:01

Odsłony: 2286
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?