WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub CoToTu Kraina Wyobraźni

(Sala zabaw)

      
Al. Rzeczypospolitej 33/115-1
80-463
Gdańsk
Pomorskie

58 5111113

534877707

www.cototu.com.pl

"CoToTu Kraina Wyobraźni to miasteczko z Teatrem, Warsztatem, Straganem, Pralnią, Czarodziejską Wieżą i Piernikową Chatką. Tuż obok magiczne jezioro z tratwą i wiele innych niespodzianek.

CoToTu Kraina Wyobraźni to fantastyczna przestrzeń do zabawy i mnóstwo inspiracji, zarówno dla dzieci, jak również ich opiekunów, dla których przygotowaliśmy kącik relaksu z pyszną kawą i ciekawą lekturą.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z dzieckiem lub pozostawienia go pod naszą opieką."Klub Wesołego Smyka

(Klub Malucha)

      
ul. Pilotów 3
80-152
Gdańsk
Pomorskie

58 5566661

www.klubwesolegosmyk
a.pl

W klubie spożywają posiłki przygotowywane przez rodziców lub to co same przygotują na zajęciach, zatem jeśli dziecko jest wegetariańskie nie ma problemu.Klub Mam

(Klub Mam)

      
ul. Traugutta 2
Gdynia
Pomorskie
www.klubmamgdynia.pl

"Klub Mam Gdynia powstał po to, aby mamy i tatusiowie mogli spotkać się z innymi rodzicami "w realu" i wymienić się swoimi doświadczeniami.

Jeśli masz znajomych, którzy nie mają jeszcze dzieci, albo których dzieci są już większe, doskonale znasz ten wzrok, który zdaje się mówić: "A co jest takiego interesującego w tym, że dziecko podnosi/nie podnosi głowy?" A w Klubie na pewno zajdziesz osoby zafascynowane fazami rozwoju noworodka czy sposobami pielęgnacji małej pupy ;)

Klub Mam Gdynia jest klubem dla rodziców małych dzieci (głównie w wieku 0-3 lat) z całego Trójmiasta i okolic. Najczęściej spotykamy się w Gdyni, ale miewamy też "sesje wyjazdowe" w Gdańsku i Sopocie.Przedszkole "Kubusiowa Chatka"

(Przedszkole)

      
ul. Brodnicka 3
81-052
Gdynia Chylonia
Pomorskie

58 6989281

510660770

www.kubusiowachatka.
pl

Nasza placówka korzysta z firmy cateringowej, z którą mamy taką umowę, że w razie potrzeby posiłki dla niektórych dzieci mogą być przygotowywane według potrzeb czy też stosowanej przez dziecko diety.Lalala Montessori Club

(Przedszkole)

      
ul.Balladyny 1b
81-433
Gdynia/Orłowo
Pomorskie

791781020

www.lalala.com.pl
Jesteśmy przedszkolem o profilu montessorianskim. Posiadamy w pełni wyposażone pracownie w materiał montessori oraz odpowiednio przygotowaną kadrę pedagogiczną.
Oprócz profilu montessorianskiego prowadzimy również kuchnię ekologiczną. Dla przedszkola gotuje pozytywnie nakręcona para jaroszy z Kipi Kasza, stąd nasze jedzenie jest naprawde PYSZNE. Wszystkie przekąski w przedszkolu pochodzą z kontrolowanych źródel a są nimi bio orzechy oraz bio suszone owoce jak i ziołowe herbatki.Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?