WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Akademia Szkraba Montessori   

(Przedszkole)

      
Powstańców Śląskich 32A/2
45-086
Opole
opolskie
www.akademiaszkrabam
ontessori.pl

Akademia Szkraba Montessori to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, oparte na zasadach rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy oraz pedagogiki Montessori. »»»Idąc za potrzebami naszych podopiecznych oraz ich rodziców, proponujemy dogodne formy wyżywienia. Korzystamy z firmy cateringowej, zapewniającej smaczne, urozmaicone dania o odpowiedniej dla wieku dziecka kaloryczności. Zapewniamy posiłki dla dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych (np. alergie pokarmowe, dieta wegetariańska). Rodzice mają także możliwość przynoszenia własnych posiłków.«««


Groszek i Marchewka - Wege Przedszkole

(Przedszkole)

      
ul. Listopadowa 22
60-153
Poznań
wielkopolskie
www.groszekimarchewk
a.pl

Groszek i Marchewka - Wege Przedszkole to kameralne przedszkole wegetariańskie/wegańskie z własną kuchnią. Stawiamy na wysoką jakość, atrakcyjny program i zdrowe, naturalne żywienie.


Żłobek Mini Mini

(Żłobek)

      
ul. Dziedzicka 44
61-344
Poznań
Wielkopolskie

506970992

510680528

www.zlobek-minimini.
pl

 

Żłobek mini mini został stworzony przede wszystkim z myślą o dzieciach oraz dla rodziców. Jeżeli dziecko z jakichś przyczyn nie może dostawać określonych produktów, czy taka jest wola rodziców to oczywiście podporządkujemy się do tego.

 

 Przedszkole "Krokodylek"

(Przedszkole)

      
ul. Żytnia 10
05-816
Reguły k. Warszawy
Mazowieckie

509804440

www.krokodylek.edu.p
l

Oferujemy rodzicom możliwość skorzystania w naszym żłobku i przedszkolu z diety wege. Jest u nas obecnie dziecko, które z takiej diety korzysta.Stowarzyszenie Dzieciom Sulejówka

(Klub Mam)

      
ul. Armii Krajowej 34
Sulejówek
Mazowieckie
www.dzieciomsulejowk
a.org

Stowarzyszenie Dzieciom Sulejówka to sformalizowane od 06/2010r. ugrupowanie Sulejówieckiego Klubu Mamy.

Jako Klub Mamy działamy społecznie od 2009r. i obejmujemy wszystkich chętnych opiekunów małych dzieci, chcących wspólnie, miło i pożytecznie spędzać wolny czas.

Naszym celem jest nawiązywanie nowych kontaktów, wymiana doświadczeń młodych rodziców i urozmaicenie codziennego dnia opiekunom i ich maluchom.

Organizujemy cotygodniowe spotkania Klubu Mamy, tematyczne warsztaty dla dzieci i rodziców, ogólnodostępne imprezy, a także wspólne rodzinne wycieczki.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?