WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub SOCATOTS Piłkarskie Maluszki   

(Sala zabaw)

      
87-100
Toruń
Kujawsko-Pomorskie

500281464

www.socatots.pl/toru
n

SOCATOTS Piłkarskie Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 6 m-cy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica.Bingo Bongo

(Sala zabaw)

      
ul.Belgradzka 18
02-793
Warszawa
http://bingobongo.pl
/Ekologiczne przedszkole 'fru fru'

(Przedszkole)

      
ul. Wspomnień 40 (Róg Patriotów)
04-860
Warszawa
Mazowieckie

502 708 710

www.frufru.edu.pl

Przedszkole promuje diety wegetariańskie i wegańskie. Dla wegerodziców są zniżki zarówno w czesnym jak i wpisowym do przedszkola. Serdecznie zapraszamy wszystkie maluszku wegetariańskie i wegańskie. W naszej placówce kilkoro dzieci jest na w.w dietach.

Wszystkie nasze diety są przygotowane z warzyw i owoców sezonowych, ekologicznych kasz i makaronów, ekologicznego nabiału.Fiku Smyku

(Sala zabaw)

      
Aleje Jerozolimskie 200
02-486
Warszawa
Mazowieckie

22 3197540

www.fikusmyku.pl

Jesteśmy rodzicami dwóch małych smyków Mai i Filipa. Nasz wolny czas często spędzaliśmy właśnie na salach zabaw. Obserwując ile radości Nasze pociechy czerpały z aktywnej zabawy, wpadliśmy na pomysł. Postanowiliśmy stworzyć miejsce przystosowane do potrzeb zarówno dzieci, jak i rodziców. Bezpieczna sala zabaw odpowiednia dla dzieci w różnym wieku, w której rodzice mogą bawić się razem z dziećmi lub znaleźć chwilę na złapanie oddechu w przyjaznej kawiarence. Jako rodzice doskonale wiemy ile radości daje każdy uśmiech dziecka i jak ważne jest zapewnienie mu szczęśliwego dzieciństwa. Znamy potrzeby i problemy dzieci oraz rodziców, tworząc Fiku Smyku braliśmy je pod uwagę.

Pragniemy aby Państwo również brali czynny udział w budowaniu jakości oraz atmosfery naszej sali zabaw. Dlatego wszystkie zgłaszane uwagi i wskazówki będą dla nas bardzo cenne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. Wspólnie możemy podarować naszym dzieciom niezapomniane i radosne chwile. Mamy nadzieję, że czas spędzany na naszej sali zabaw będzie pełen radości i świetnej zabawy dla całej rodziny. Wiemy przecież jak ważne dla prawidłowego rozwoju naszych dzieci jest poświęcanie im należytej uwagi oraz otaczanie ich miłością oraz szczęściem.Hulakula

(Sala zabaw)

      
ul. Dobra 56/66
00-312
Warszawa
Mazowieckie

22 5527467

www.hulakula.com.pl

Hulakula to raj dla maluchów. Gwarantujemy możliwość niezwykłej zabawy dla dzieci i młodzieży!

Na terenie naszego Centrum znajdują się dwa place zabaw dostosowane do różnych grup wiekowych; dla młodszych dzieci do 6-ego roku życia przygotowaliśmy HULALAND, z kolei HULAPARK to plac przeznaczony dla dzieci w wieku 7-13. Nasze place zabaw to idealne miejsca do zapewnienia rozrywki dzieciom w czasie, w którym rodzice bawią się w innych częściach Centrum.

Dzięki pięciu salkom urodzinowym zlokalizowanym na terenie naszego Centrum, Hulakula to najlepsze miejsce do organizacji urodzin. Doskonała kadra opiekunek przygotuje na tę okoliczność scenariusz imprezy i będzie czuwać nad jego realizacją. Gwarantujemy także możliwość zamówienia cateringu, tortów urodzinowych itp. Dla tego typu imprez świetnie sprawdza się łączenie uczty dla maluchów w salce urodzinowej z zabawą na placu zabaw albo grą w kręgle.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?