WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Supermama.biz

(Klub Mam)

      
ul. Pyskowicka 48
Tarnowskie Góry

60 31 31 111

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.supermama.biz
Klub działa od lutego 2017ciąża fitness z Anią 2
Jest przyjazny mamie – jest klub dla dzieci (bezpłatny), przewijak, miejsce do karmienia.
W klubie prowadzimy zajęcia jogi, pilates, zajęcia prozdrowotne, odchudzające i przywracające do formy nie tylko kobiety w ciąży i po porodzie, ale również osoby w zaawansowanym wieku z problemami zdrowotnymi. Prowadzimy indywidualne terapie fizjoterapeutyczne, specjalizujemy się w fizjoterapii uroginekologicznej. Mamy też dużo zajęć dla dzieci oraz dietetyka, któremu nie obce wegańskie podejście :)


SOCATOTS Piłkarskie Maluszki   

(Sala zabaw)

      
87-100
Toruń
Kujawsko-Pomorskie

500281464

www.socatots.pl/toru
n

SOCATOTS Piłkarskie Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 6 m-cy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica.Bingo Bongo

(Sala zabaw)

      
ul.Belgradzka 18
02-793
Warszawa
http://bingobongo.pl
/Ekologiczne przedszkole 'fru fru'

(Przedszkole)

      
ul. Wspomnień 40 (Róg Patriotów)
04-860
Warszawa
Mazowieckie

502 708 710

www.frufru.edu.pl

Przedszkole promuje diety wegetariańskie i wegańskie. Dla wegerodziców są zniżki zarówno w czesnym jak i wpisowym do przedszkola. Serdecznie zapraszamy wszystkie maluszku wegetariańskie i wegańskie. W naszej placówce kilkoro dzieci jest na w.w dietach.

Wszystkie nasze diety są przygotowane z warzyw i owoców sezonowych, ekologicznych kasz i makaronów, ekologicznego nabiału.Fiku Smyku

(Sala zabaw)

      
Aleje Jerozolimskie 200
02-486
Warszawa
Mazowieckie

22 3197540

www.fikusmyku.pl

Jesteśmy rodzicami dwóch małych smyków Mai i Filipa. Nasz wolny czas często spędzaliśmy właśnie na salach zabaw. Obserwując ile radości Nasze pociechy czerpały z aktywnej zabawy, wpadliśmy na pomysł. Postanowiliśmy stworzyć miejsce przystosowane do potrzeb zarówno dzieci, jak i rodziców. Bezpieczna sala zabaw odpowiednia dla dzieci w różnym wieku, w której rodzice mogą bawić się razem z dziećmi lub znaleźć chwilę na złapanie oddechu w przyjaznej kawiarence. Jako rodzice doskonale wiemy ile radości daje każdy uśmiech dziecka i jak ważne jest zapewnienie mu szczęśliwego dzieciństwa. Znamy potrzeby i problemy dzieci oraz rodziców, tworząc Fiku Smyku braliśmy je pod uwagę.

Pragniemy aby Państwo również brali czynny udział w budowaniu jakości oraz atmosfery naszej sali zabaw. Dlatego wszystkie zgłaszane uwagi i wskazówki będą dla nas bardzo cenne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. Wspólnie możemy podarować naszym dzieciom niezapomniane i radosne chwile. Mamy nadzieję, że czas spędzany na naszej sali zabaw będzie pełen radości i świetnej zabawy dla całej rodziny. Wiemy przecież jak ważne dla prawidłowego rozwoju naszych dzieci jest poświęcanie im należytej uwagi oraz otaczanie ich miłością oraz szczęściem.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?