WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub EKOPRODUKT Marek Kubara sp.j.

(Sklep)

          
ul. Bema 32
Bema
42-202
Częstochowa
Śląskie

34/365 08 52

34/365 08 52

www.ekoprodukt.pl

Ofertę firmy Ekoprodukt tworzy kilka grup produktów – szeroka gama wyrobów ekologicznych – ekoProdukt; seria produktów dla dzieci - Kuchnia Króla Maciusia, seria produktów bezglutenowych - Amarello; wartościowe przekąski, ciastka i produkty śniadaniowe - Dobra Kaloria oraz len i suplementy diety. Wspólnym mianownikiem dla całej oferty firmy jest stosowanie wyłącznie naturalnych składników oraz wysoka jakość produktów. Większość wyrobów powstających w rodzinnej firmie w Częstochowie produkowanych jest ręcznie, tradycyjnymi metodami, choć firma sięga także po nowe rozwiązania wpływające na podwyższenie jakości swoich produktów, jak choćby prażenie ziaren, bez tłuszczu za pomocą gorącego powietrza, w zamian smażenia ich na oleju. Autorskie receptury firmy udowadniają także, że to, co wartościowe dla naszego organizmu może być równocześnie rozkoszą dla podniebienia.ekolandia24.pl

(Sklep)

      
Dąbrówka, ul Jaśminowa 19/2
62-070
Dopiewo
Wielkopolskie

512258898

ekolandia24.pl

Ekolandia24 to nowy na rynku, sklep ze zdrową i ekologiczną żywnością. To rodzinny pomysł na połączenie pasji i zamiłowania z działalnością zawodową. Chcielibyśmy zapropagować i rozpowszechniać ideę zdrowego żywienia i korzystając z nabytych wcześniejszych doświadczeń w podobnych sklepach, zaoferować naszym klientom nie tylko zdrowe i smaczne produkty ale także pomysły na ich zastosowanie w kuchni. Jako rodzice dwójki uroczych brzdąców jesteśmy szczególne wyczuleni na zdrowy sposób żywienia najmłodszych, który jest inwestycją na całe ich życie. Posiadamy bogatą ofertę pozbawionych cukru i konserwantów produktów firmy BabySun, które dostarczą małemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.


Czytaj więcej...


Avocado

(Restauracja)

      
ul. Wallenroda 11
80-438
Gdańsk
Pomorskie

506185564

www.avocado.info.pl

Avocado vegan catering - to pierwszy w Polsce 100 % wegański catering. Joanna i Daniel przygotowują smaczny, zdrowy i etyczny catering na każdą okazję. Avocado działa głównie w Trójmieście, ale można ich spotkać także na różnych imprezach na terenie całej Polski.Bioway

(Restauracja)

      
ul. Wały Jagiellońskie 34
80-853
Gdańsk
Pomorskie

58 3017041

www.bioway.pl

W nieustannie przyspieszającym świecie, często nie mamy czasu na zadbanie o jakość posiłków oraz sposób ich konsumowania. Żyjąc w biegu, nie słuchamy potrzeb swojego organizmu i fundujemy mu nie zawsze zdrowe i nierzadko ubogie w składniki odżywcze dania typu fast food. Jak potwierdzają badania, przebywanie na takiej diecie przez dłuższy czas niejednokrotnie przyczynia się do pogorszenia stanu zdrowia, wyglądu i samopoczucia.


Czytaj więcej...


Green Way

(Restauracja)

      
ul.Garncarska 4/6
Gdańsk
Pomorskie

58 301 41 21

www.greenway.pl

Największa w Polsce sieć gastronomiczna oferująca posiłki wegetariańskie i wegańskie. Dania serwowane w sieci restauracji Green Way pochodzą z surowców z rolnictwa ekologicznego.

W barach Food for Life można również dostać dania bezglutenowe. Ponadto w FFL żywność pakowana jest w opakowania biodegradowalne.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?