WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Ośrodek Wypoczynkowy 'Przystań'

(Wege miejsca)

      
ul. Plażowa 19
78-132
Grzybowo

94 355 36 01

www.osrodekprzystan.
pl

Grzybowo to malownicza miejscowość letniskowa, położona 5 km na zachód od centrum Kołobrzegu, znanego i dynamicznie rozwijającego się kurortu nadmorskiego. Nie jest jednak zatłoczona nawet w środku sezonu i zachowuje swój specyficzny, dziewiczy charakter. Zapraszamy cię do tej oazy spokoju i rekreacji.

Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań” znajduje się w odległości zaledwie 200 m od urokliwej plaży (bez śladu kamyczka), którą oddziela od miejscowości wąski pas lasu sosnowego. To znakomite miejsce na rodzinne wczasy nad morzem, romantyczny weekend we dwoje czy aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół.

Czytaj więcej...Butterfly Factory

(Wege miejsca)

      
Godki 21A
11-042
Jonkowo
Warmińsko-Mazurskie

600 599 536

Nasza posiadłość to jedno z nielicznych już miejsc, której walorem jest czystość powietrza (ze względu na brak przemysłu) dobra jakość środowiska przyrodniczego, możliwość obcowania z naturą nie zmienioną przez cywilizację.

W miejscu które stworzyliśmy dominujące bodźce to szum wiatru, zapach żywicznego lasu i trawy. To oaza spokoju.

Położenie domu który oferujemy gościom to miejsce intymne, oddalone od innych siedlisk, a jednak nie pozbawione możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym (internet, zasięg tel., tv.sat.)


Czytaj więcej...


Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"

(Wege miejsca)

      
Nowe Kawkowo 52 A
11-042
Jonkowo
Warmińsko-Mazurskie

89 5128628

662759576

www.tuiteraz.eu

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "TU I TERAZ" powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać rozwój osobisty i duchowy oraz twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi (poprzez warsztaty, wykłady i festiwale).

Gwarantujemy Państwu spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, komfort pracy oraz domową atmosferę. Oferujemy Państwu możliwość rozwoju osobistego i duchowego, wypoczynku, kontaktu ze swoim ciałem i emocjami, spotkania ciekawych, twórczych osób.

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko - mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek (zarówno pieszych jak i rowerowych) oraz innych form aktywności. W okolicy znajduje się kilka jezior ( Szałstry, Bałąg, Morąg, Skolity - najbliższe odległe jest o 3 km), niedaleko ma swoją siedzibę Teatr Wiejski Węgajty.Bistro poZDROWIEnia

(Restauracja)

          
BODZENTYŃSKA 2
25-308
Kielce
Świętokrzyskie
www.pozdrowienia.net
Bistro w Centrum Kielc serwujące dania bezglutenowe, bez cukru, a także bez laktozy. Wegańskie pity i tortille, desery na bazie mleka kokosowego słodzone ksylitolem czy tofucznica to tylko kilka pozycji dla Wegan. Zapraszamy do odwiedzenia i skosztowania naszych wegańskich przysmaków. Mamy też wydzielony kącik dla mamy z dzieckiem, gdzie można w spokoju i pełnym komforcie przebrać czy nakarmić pociechę. Kącik dla dzieci z zabawkami pozwoli rodzicom zjeść swoje posiłki w czasie, gdy ich Maluszek będzie się bawił. Posiadamy również 2 krzesełka do karmienia. Należymy do projektu Przestrzeń Otwarta Rodzicom . Pozdrawiamy i zapraszamy


Green Way

(Restauracja)

      
ul.Paderewskiego 1
Koszalin
Zachodniopomorskie

94 343 28 85

www.greenway.pl

Największa w Polsce sieć gastronomiczna oferująca posiłki wegetariańskie i wegańskie. Dania serwowane w sieci restauracji Green Way pochodzą z surowców z rolnictwa ekologicznego.

W barach Food for Life można również dostać dania bezglutenowe. Ponadto w FFL żywność pakowana jest w opakowania biodegradowalne.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?