WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Green Way

(Restauracja)

      
ul.Prosta 10/11
Olsztyn
Warmińsko-Mazurskie

89 535 06 40

www.greenway.pl

Największa w Polsce sieć gastronomiczna oferująca posiłki wegetariańskie i wegańskie. Dania serwowane w sieci restauracji Green Way pochodzą z surowców z rolnictwa ekologicznego.

W barach Food for Life można również dostać dania bezglutenowe. Ponadto w FFL żywność pakowana jest w opakowania biodegradowalne.Agroturystyka Eko Mykowa Góra

(Wege miejsca)

      
Ostrzyce
Na Koszowatkę17
83-311
Ostrzyce
pomorskie
mykowagora.pl


Agroturystyka Eko "Mykowa Góra"   

(Wege miejsca)

          
ul.Na Koszowatkę17
83-311
Ostrzyce-Kaszuby
Pomorskie

501432779

586841686

www.mykowagora.pl

Zapraszam Państwa do swojego domu na Mykowej Górze przepięknie położonego w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego z pięknym widokiem na całą okolicę na dużej, atrakcyjnej, ogrodzonej działce o pow.1.5 ha.

Zapraszam do obejrzenia mojej strony internetowej www.mykowagora.pl, gdzie znajdziecie Państwo więcej szczegółów. Jest to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób. Oferta nietypowa dla osób, które szukają spokoju, wyciszenia, wypoczynku wśród przyrody w atmosferze sztuki, ekologii, ezoteryki, zdrowego żywienia, dobrych, zdrowych energii,w zdrowym domu bez cieków szkodliwych dla zdrowia, wśród wszystkiego czego dusza zapragnie. Zapraszam osoby, które pragną wypoczynku w pięknej scenerii, w miłej atmosferze, chciałyby spróbować domowego jedzenia ze świeżych produktów i własnych warzyw, które w tym roku bardzo obrodziły-ekologicznie wyhodowane cudowne…


Czytaj więcej...


Pieluszki Wielorazowe Pupus   

(Sklep)

          
ul. Nizinna 5c
Ołtarzew
05-850
Ożarów Mazowiecki
Mazowieckie

784909977

www.pupus.pl

Jeśli w świecie nowoczesnych wielorazówek stawiasz pierwsze kroki, z przyjemnością opowiemy ci, od czego zacząć, jak skompletować pieluszkową wyprawkę i prać pieluszki. Jednak przede wszystkim chcielibyśmy powiedzieć ci, dlaczego warto używać wielorazówek. Zapraszamy! :)Cafe BeBe

(Kawiarnia)

      
ul. Strzelecka 20/2
61-846
Poznań
Wielkopolskie

504 699 981

www.cafebebe.pl

Witamy wszystkich serdecznie w Café Bébé – kawiarence innej niż wszystkie w samym centrum Poznania.

Nasz nowo otwarty lokal zaaranżowany został specjalnie dla rodziców z dziećmi, którzy chcieliby spędzić miło czas pijąc wyśmienitą kawę, delektując się słodkim ciastem lub pyszną ciepłą przekąską, w pobliżu naszych dzieci bawiących się w specjalnie przygotowanych do tego miejscach.

Dzieci zmieniają nasz świat na lepszy - dlatego otworzyliśmy naszą kawiarnię specjalnie dla Nich, a także dla Was- obecnych jak i przyszłych rodziców oraz dla wszystkich którzy mają ochotę w tak urokliwym miejscu spędzić czas i zrelaksować się przy kawie i lekturze.

Café Bébé jest zaaranżowane tak aby to głównie rodzicom z małymi dziećmi było wygodniej. Przemyślane menu, przewijak w toalecie, krzesełko do karmienia a także miejsce dla karmiącej mamy to u nas standard na porządku dziennym.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?