WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Twoja Przyprawa - Bio Food Store   

(Sklep)

          
Promienista 100a
60-142
Poznań
Wielkopolskie
www.twojaprzyprawa.p
l

Duży wybór artykułów bio, dla wegetarian, zdrowej żywności oraz specjalistycznego żywienia. W ofercie przeszło 250 przypraw i herbat na wagę bez chemii.


Ranczo pod Lasem

(Wege miejsca)

      
Rekowo 9
76-010
Rekowo
Zachodniopomorskie

606613089

www.podlasem.agrowak
acje.pl

Serdecznie zapraszamy ...
na Pomorze Środkowe, do malowniczej Eko-stadniny, położonej na rozległej polanie wśród lasów i jezior 35 km od morza.

Znajdziesz tu bogactwo dzikiej natury i wiele atrakcji takich jak:
* SZCZĘŚLIWE KONIE (15) - profesjonalna szkoła jazdy konnej, preferujemy techniki naturalne (!) , padok, tereny, rajdy, obozy.


Czytaj więcej...


Green Way Food for Life

(Restauracja)

      
ul.Bohaterów Monte Cassino 47
Sopot
Pomorskie

58 340 47 23

www.greenway.pl

Największa w Polsce sieć gastronomiczna oferująca posiłki wegetariańskie i wegańskie. Dania serwowane w sieci restauracji Green Way pochodzą z surowców z rolnictwa ekologicznego.

W barach Food for Life można również dostać dania bezglutenowe. Ponadto w FFL żywność pakowana jest w opakowania biodegradowalne.Delikateko.pl - internetowe delikatesy ekologiczne   

(Sklep)

          
www.delikateko.pl
Zielona 7a
16-030
Supraśl
podlaskie

881030524

www.delikateko.pl
Dostarczamy najwyższej jakości, ekologiczną, certyfikowaną żywność bez chemii, konserwantów, wprost do domu klienta, szybko i wygodnie. Więcej czasu dla siebie, więcej czasu dla rodziny. Dostawa gratis na terenie całego kraju (zamówienie pow. 300zł). Możliwa wysyłka pocztą, kurierem, odbiór osobisty na terenie Supraśla, transport firmowy na terenie Białegostoku i okolic. Obsługa płatności elektronicznych PAYU.


BioRezydencja

(Wege miejsca)

      
ul. Główna 12
59-850
Świeradów - Zdrój
dolnośląskie

508 955 225

757 348 616

www.biorezydencja.pl

BioRezydencja w Świeradowie-Zdroju to odrobina luksusu stworzona przez wegetariańską rodzinę dla tych, którzy do tej pory czuli się dyskryminowani ze względu na swoje ekologiczne wybory, bądź odczuwali dyskomfort zabierając swe pociechy na wczasy będące nieustanną walką z nietrzeźwymi gośćmi lub niezdrowym jadłospisem. Tymczasem BioRezydencja to nowe miejsce na noclegowej i wypoczynkowej mapie Polski, będące istnym rajem dla zwolenników zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą.

LOKALIZACJA I MISJA: BioRezydencja to odrestaurowany dworek pochodzący z XVII wieku, położony w samym sercu dziewiczych Gór Izerskich. Właściciele, rodzina Szymocha, na co dzień sami żyjący w głębokiej symbiozie z naturą, zadbali o to, by BioRezydencja stała się istną oazą dla głodnych kontaktu z naturą, potrzeby oczyszczenia i rewitalizacji. Jako, że właściciele sami są szczęśliwymi rodzicami małej gromadki, którą pragną wychować w duchu ekologii, aktywności fizycznej i wegetarianizmu, kreowanie BioRezydencji było dla nich procesem tworzenia miejsca, w którym ich własne dzieci czułyby się szczęśliwe i zdrowe.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?