WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Gospodarstwo Agroturystyczne 'Swystowy Sad'

(Wege miejsca)

      
Ropki 10
38-316
Wysowa/Beskid Niski
Małopolskie

18 3532294

668 192 165

www.ropki.com.pl

Ropki są cichą doliną , u stóp Ostrego Wierchu - Beskid Niski, prowadzi tu żwirowa droga,środkiem doliny płyną strumienie, dookoła są bukowo-jodłowe lasy. Do najbliższego sklepu -5 km, dzieci nie będą narażone na żadne zakupowe pokusy...Wokół domu dla gości jest dużo miejsca do zabawy, jest piaskownica , są huśtawki, blisko do strumyka, dzieci mogą zażywać swobody!.

W gospodarstwie mamy kozy i psiaki.

Wyżywienie domowe, gotujemy na kuchni opalanej drewnem, serwujemy własne przetwory, kozi ser i mleko, od okolicznych gospodarzy mamy nabiał i jajka.

Nie używamy mięsa w kuchni, pojawiają się ryby, jeżeli jest taka potrzeba- przygotowujemy posiłki wegańskie. Podczas wakacji mamy tylko rodziny z dziećmi. Można do nas przyjechać z psem.Zielona Czapla   

(Sklep)

          
Olszowa 3
87-800
Włocławek
Kujawsko-Pomorskie

504 551 240

501 035 465

http://www.zielonacz
apla.pl

Ekologia to nie tylko aktualna moda. To także - a może nawet przede wszystkim - styl życia i sposób myślenia, który bierze pod uwagę dobro przyrody i przyszłych pokoleń w codziennych wyborach. Podejmowanie ekologicznych wyborów ułatwi Państwu sklep ZIELONA CZAPLA. W naszej ofercie znajdują się m.in.: kosmetyki naturalne i organiczne, ekologiczne środki czystości, szeroka gama produktów dla mamy i dziecka oraz przyjazne środowisku artykuły do domu, ogrodu, biura i szkoły. Zapraszamy do zielonych zakupów.Wege Mena   

(Restauracja)

          
ul. Bohaterów Westerplatte 11
http://wege-mena.pl/
65-034
Zielona Góra
lubuskie
http://wege-mena.pl

Z pasji do gotowania we wrześniu 2013 rokuw Zielonej Górze przy ulicy Bohaterów Westerplatte 11 powstał Bar Wege Mena. Domeną podawanych tutaj potraw są: zdrowie, świeżość, jakość i smak. Do przygotowywania oferowanych dań używa się wyłącznie produktów najwyższej jakości, ekologicznych i zdrowych pozyskiwanych od lokalnych wytwórców. Nie stosuje się żywności modyfikowanej genetycznie, artykułów wysoko przetworzonych oraz polepszaczy smaku. Potrawy przygotowywane są według pomysłów autorskich, codziennie na świeżo, w związku z czym ich smak jest niepowtarzalny.


Czytaj więcej...


Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe 'Polubie'

(Wege miejsca)

      
Zatonie 1
78-520
Złocieniec

94 363 13 44

www.polubie.pl

Wakacje z psem, urlop z małym dzieckiem nad Jeziorem Lubie, weekend pod żaglami, kolonie, obozy, zielone szkoły, kempingi, pole namiotowe, międzynarodowe wymiany młodzieżowe (program Erasmus+), wczasy z pełnym wyżywieniem tradycyjnym lub wegetariańskim.

Na terenie Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowego „Polubie” w Zatoniu znajdują się:
•           nabrzeże z piaszczystą plażą, zjeżdżalnią dla dzieci i molo – w sezonie letnim kąpielisko pod stałym nadzorem wykwalifikowanych ratowników
•           wypożyczalnia sprzętu wodnego (wioślarsko-żeglarskiego): kajaki, kanu, łódki, żaglówki, rowery wodne
•           bezpłatna wypożyczalnia drobnego sprzętu sportowego: piłki nożne, do siatkówki, badminton, szczudła, kijki do nordic walking


Czytaj więcej...


Ośrodek zdrowego życia 'Zatonie'

(Wege miejsca)

      
78-520
Złocieniec
Zachodniopomorskie

94 3631344

512040108

94 3447158

Miłe i spokojne miejsce w ośrodku "Zatonie" ,woj.zachodniopomorskie nad jeziorem Lubie. Kuchnia wegetariańska oraz przygotowana do wskazówek lekarzy (dieta wątrobowa, cukrzycowa). Dania przygotowywane przez doświadczone osoby w gotowaniu posiłków wegetariańskich.

Na terenie ośrodka obowiązuje zakaz picia alkoholu i palenia papierosów dzięki czemu nasz ośrodek odwiedza spora grupa rodzin z dziećmi.

Mamy pełne zaplecze rekreacyjno-sportowe tj boiska ,plac zabaw, własną strzeżoną plażę i wypożyczalnie sprzętu wodnego.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?