WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Poradnia internetowa

(Dietetyk)

      
ul. Górna 4i
78-111
Ustronie Morskie

606613089

www.ekomedycyna.net.
pl

Zapraszamy do bezpłatnej poradni internetowej.

Porady dotyczą profilaktyki zdrowotnej. Konsultacji lekarskich i stomatologicznych udzielamy w okresie od listopada do końca kwietnia.

Osoby zainteresowane głęboką odnową zdrowia zapraszamy na kuracje stacjonarne w ramach wczasów z dietą owocowo-warzywną lub inną wg potrzeb, w ramach których można skorzystać z konsultacji osobistych, programu zabiegowego oraz wykładów/warsztatów na temat zdrowia.


Czytaj więcej...


Małgorzata Desmond

(Dietetyk)

      
ul. Broniewskiego 3
01-785
Warszawa
Mazowieckie

22 2739000

http://cmgamma.pl

Małgorzata Desmond, specjalista medycyny żywienia, dietetyk; ukończyła Medycynę Żywienia na University of West London w Wielkiej Brytanii, studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, kurs Epidemiologii Żywienia w Imperial College London oraz kurs zdrowia publicznego w Harvard School of Public Health; bada wpływ diety roślinnej na czynniki ryzyka chorób krążenia u dzieci w Klinice Pediatrii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Specjalizuje się w poradnictwie żywieniowym dla wegetarian i wegan.

 

 PrenaVita – poradnia dietetyczna świadomej Mamy

(Dietetyk)

      
ul. Migdałowa 10
Warszawa
Mazowieckie

667 136 168

www.prenavita.pl

PrenaVita jest pierwszą i jedyną poradnią dietetyczną specjalizującą się w żywieniu kobiet w ciąży

i planujących ciążę oraz matek małych dzieci. Ze względu na wąską specjalizację, gwarantuje najwyższy poziom usług w tej dziedzinie dietetyki, a wszelkie działania, jakie podejmuje mają na celu rozwijanie wiedzy z zakresu wpływu żywienia na ciążę i rozwijającego się maluszka.


Czytaj więcej...


Poradnia Dietetyczna 'hälsa'

(Dietetyk)

      
ul. Kopernika 11/29
Warszawa
Mazowieckie

508338213

www.halsa.pl

Poradnia Dietetyczna „hälsa” istnieje od 2009 roku i jest najprężniej rozwijającą się poradnią żywieniową na stołecznym rynku dietetycznym. Dotychczas artykuły autorstwa dietetyków
z Poradni Dietetycznej „hälsa” były publikowane w następujących czasopismach:
Twój Styl, Przekrój, Instyle, Uroda, Avanti, Gorzka Czekolada, Smaczna Kuchnia Pani Domu, Superlinia oraz na kilkunastu portalach internetowych.

Poradnia może poszczycić się także autorstwem sałatek, których proporcje składników
oraz ich rodzaj zostały pieczołowicie dobrane pod kątem dobroczynnego wpływu
na organizm ludzki. Sałatki, sygnowane logiem Poradni, są serwowane w ogólnopolskiej sieci restauracyjnej SaladStory, również na nowo otwartym stoisku SaladStory na warszawskim lotnisku Chopina.


Czytaj więcej...


Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia

(Dietetyk)

      
ul. Zeylanda 11
60-808
Poznań
Wielkopolskie

884390437

www.siegnijpozdrowie
.org

STOWARZYSZENIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA (SPZSŻ) jest organizacją
działającą na rzecz edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony i promocji zdrowia. Celem działalności Stowarzyszenia jest wyposażenie ludzi w stosowną wiedzę i pomoc w dokonaniu właściwych wyborów, które wpływają na lepsze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe, a także poprawiają komfort i styl życia. Stowarzyszenie w swojej misji realizuje program promocji zdrowia wiodącego w świecie Centrum Medycznego Uniwersytetu Loma Linda w USA.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?