WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Agnieszka Biernat

(Dietetyk)

      
ul. Grabiszyńska 281 p.112
53-244
Wrocław
Dolnośląskie
www.dieta.eko.org.pl

Gabinet Dietoterapii prowadzony jest przez Agnieszkę Biernat – wegankę z 21 letnim doświadczeniem, terapeutę – dietetyka, specjalistę ds. profilaktyki i promocji zdrowia, autorkę książki "Zdrowiej jesz – zdrowiejesz!", a także wywiadów radiowych i telewizyjnych, licznych artykułów prasowych. W Gabinecie Dietoterapii stacjonarnie oraz przez Skype prowadzone są porady zdrowotno-dietetyczne, opracowywane indywidualne kuracje, jadłospisy, przepisy kulinarne dla dzieci i dorosłych w różnych dolegliwościach, m.in.: w alergiach, nietolerancjach pokarmowych, celiakii, cukrzycy, dermatozach, grzybicach, pasożytach. Ponadto w ofercie gabinetu: wykłady, szkolenia dotyczące nauki zdrowego i ekologicznego stylu życia, zakupy z dietetykiem, kuchenne porządki, kursy gotowania.mgr inż. Beata Mońka

(Dietetyk)

      
Stara Sucha 3a
96-513
Nowa Sucha
Mazowieckie

693036664

www.zyjzdrowo.info

Mgr inż. Beata Mońka - dietetyk, nauczyciel, absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka SGGW w Warszawie, szczęśliwa matka trzech synów i szef kuchni w swoim domu.

Od wielu lat pasjonuje się zagadnieniami wpływu odżywiania, trybu życia na zdrowie człowieka. Swoją wiedzę i doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje w poradnictwie z zakresu profilaktyki i dietetycznego leczenia chorób dzieci i dorosłych, m.in. cukrzycy, otyłości, chorób serca, nadciśnienia, chorób przewodu pokarmowego, alergii, nowotworów itp. Doradza także kobietom w ciąży i karmiącym. Prowadzi wykłady, organizuje warsztaty kulinarne.Centrum Dietetyczne "4 health"

(Dietetyk)

      
ul. Żelazna 1
40-851
Katowice
Śląskie

32 3590930

600963500

www.4health.pl

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą zajmującą się poradnictwem żywieniowym. Jako jedyne centrum dietetyczne oferujemy Pacjentowi/Klientowi kompleksowej opiekę, dzięki pomocy specjalistów z dziedziny endokrynologii, psychologii, żywienia i doświadczonych dietetyków, którzy tworza nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystanie nowoczesnej aparatury diagnostycznej pomaga nam w pracy z Pacjentemi/Klientem osiągnąć zamierzony cel. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, dlatego nasze diety zawsze układamy zgodnie z potrzebami indywidualnymi każdego Pacjenta/Klienta.

W Centrum Dietetycznym 4 health, w miłej atmosferze i otoczeniu profesjonalistów, nauczymy Cię jak się prawidłowo odżywiać, dbać o zdrowie i figurę. Dzięki temu osiągniesz pożądany efekt i znów będziesz cieszyć się życiem!Dietosfera - Poradnia Dietetyczna

(Dietetyk)

      
ul. Słomińskiego 17/16
00-195
Warszawa
Mazowieckie

22 2589747

www.dietosfera.pl

Poradnia współpracuje z osobami na diecie wegetariańskiej i wegańskiej.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?