WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Anna Wolska (mgr inż. żywienia człowieka)   

(Dietetyk)

          
Chmielna 21 lok. 10
00-021
Warszawa
mazowieckie
www.witalnosc.pl
Wegański dietetyk z 10-letnim doświadczeniem. Zakres usług: porady, pomiar składu ciała, analiza jadłospisu, diety, warsztaty, diagnostyka. Diety dla dzieci, nastolatków, dorosłych. Konsultacje w języku polskim i angielskim.


Anna Wolska   

(Dietetyk)

          
ul. Chmielna 21 lok. 10
ul. Czeczota 8 lok. 3
00-021
Warszawa
mazowieckie
www.witalnosc.pl
Poradnia Witalność na Talerzu istnieje od 2005 roku. Porady obejmują dietę wegańską, wegetariańską, analizę i modyfikację jadłospisów, testy diagnostyczne, warsztaty gotowania. Programy żywienia obejmują odchudzanie, profilaktykę i dietoterapię.


WegeCentrum - Centrum Poradnictwa i Edukacji Żywieniowej   

(Dietetyk)

          
Warszawa, Al. Solidarności 117
Poznań, ul. Sielska 17A
Warszawa
mazowieckie
www.WegeCentrum.pl
Poradnia powstała z myślą o wsparciu i motywacji osób borykających się z nieprawidłowościami dietetycznymi, doradzaniu w sprawach żywienia osobom nastawionym na profilaktykę zdrowotną a także przeprowadzaniu edukacji żywieniowej w postaci: • warsztatów gotowania • kursów zdrowego odżywiania • wykładów edukacyjnych • indywidualnych konsultacji dietetycznych


Iwona Kibil - dietetyk   

(Dietetyk)

          
Warszawa, Al. Solidarności 117
Poznań, ul. Sielska 17A
Warszawa
Mazowieckie

793-117-145

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.WegeCentrum.pl
Specjalistka diet roślinnych oraz praktyk diety nieprzetworzonej, opartej o produkty roślinne.
Absolwentka SGGW w Warszawie, Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, także na Wydziale Nauk O Żywieniu Człowieka na kierunku dietetyka.
Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, akcji Słodkie Życie Bez Cukru.
Uczestniczka wielu kursów i szkoleń, mi.n. z zakresu: coachingu, żywienia kobiet w ciąży i małych dzieci, zaburzeń odżywiania się, dietoterapii w cukrzycy, chorób tarczycy, neuo-linguistic programming.
Autorka ebooka: ,"Weganka w ciąży", i współautorka książki "Uodpornij się jedząc świadomie". Autorka bloga Roślinny dietetyk.
Od ponad trzech lat prowadzi warsztaty, wykłady i szkolenia oraz warsztaty kulinarne.
Autorka publikacji w magazynach i na portalach (m.in. Vege magazyn, Duuff, Polskie Stowarzyszenie Wegańskie, Wegemaluch, Słodkie Życie Bez Cukru). Ekspert w programie "Czas na wege".
Specjalizuje się w prowadzeniu diet roślinnych dla dzieci, osób dorosłych, kobiet w ciąży, karmiących, osób z nadwagą oraz obciążonych schorzeniami.
Zainteresowania: neuroendokrynoimmunobiologia, fizjologia człowieka, biochemia żywienia, patofizjologia kliniczna, muzyka, książki (psychologia, dietoterapia, zarządzanie sobą).


Jakub Sobiecki

(Dietetyk)

      
ul. Elektoralna 26/31
00-892
Warszawa
Mazowieckie

509 600 640

http://www.happymore
.eu

Dietetyk. Absolwent Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Dietetyka. Współautor publikacji naukowych o wegetarianizmie i weganizmie u dzieci.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?