WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Zespół Poradni Specjalistycznych i Rehabilitacyjnych "Maluch"

(Rehabilitant)

      
ul. Chrzanowskiego 13
04-372
Warszawa
Mazowieckie

22 2962196

www.rehabilitacjadzi
eci-maluch.pl

Zespół Poradni Specjalistycznych i Rehabilitacyjnych " MALUCH" przy ul. Chrzanowskiego 13 w Warszawie działa od 2006 i jest profesjonalnym ośrodkiem, który zajmuje się kompleksową rehabilitacją dzieci. Rehabilitacja pacjentów prowadzona jest wielokierunkowo, wieloprofilowo, z wykorzystaniem najnowszych metod stymulacji niemowląt i małych dzieci.
Pacjentami są dzieci tzw. grupy ryzyka neurologicznego, dzieci ze zdiagnozowaną niesprawnością neurologiczną, głównie z dziecięcym porażeniem mózgowym, z przepukliną oponowo-rdzeniową, porażeniem splotu barkowego, a także z kręczem szyi, wadami postawy, skoliozą oraz wadami stóp.

Duża grupa pacjentów to dzieci z chorobami genetycznymi. Zajęcia prowadzone są indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb każdego malucha. Personel MALUCHA posiada odpowiednie wykształcenie, duże doświadczenie merytoryczne oraz predyspozycje do pracy z małymi dziećmi.Ewelina Czech

(Rehabilitant)

      
ul. Tatrzańska 105
93-279
Łódź
Łódzkie

508381076

www.jasmalgosia.pl

Ewelina Czech, mgr pedagogiki specjalnej, Terapeutka Integracji Sensorycznej, Instruktorka Masażu Shantala
Prowadzi także: Monachijską Funkcjolaną Diagnozę Rozwojową dzieci w wieku 0-3 lata.
Na co dzień pracuje z dziećmi upośledzonymi umysłowo oraz z różnymi dysfunkcjami rozwojowymi oraz prowadzi zajęcia terapii integracji sensorycznje w Fundacji Jaś i Małgosia w Łodzi w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?