WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Centrum Psychoterapii, Rozwoju Osobowego i Osteopatii "Po Zmianę"

(Psycholog)

      
ul. Nugat 3
02-776
Warszawa
Mazowieckie

22 6489773

22 6489774

www.pozmiane.pl

"PO ZMIANĘ" Centrum Psychoterapii, Rozwoju Osobowego i Osteopatii rozpoczęło działalność w 2005 roku. Początkowo pod nazwą Progress Center. Zmiana nazwy wiązała się z rozszerzeniem działalności. Aktualnie Progress Center oferuje usługi z zakresu coachingu, treningi i warsztaty. PO ZMIANĘ prowadzi usługi psychoterapii, szeroko rozumianej pomocy psychologicznej, osteopatii.

W swej pracy stosujemy holistyczne metody pracy z człowiekiem. Łączmy trzy zasadnicze obszary funkcjonowania człowieka: umysł, emocje i ciało, wspierając osoby w odnalezieniu własnych rozwiązań i identyfikacji trudności, a tym samym zniwelowaniu dolegliwości fizycznych i psychicznych.

Zespół PO ZMIANĘ tworzą specjaliści z dziedziny: psychoterapii, psychologii, osteopatii. Dbamy o swój stały rozwój, kształcimy się biorąc udział specjalistycznych warsztatach, treningach, konferencjach, tak w kraju, jak i zagranicą. Wszyscy nadzorujemy swą pracę, zapewniając tym samym Klientom Centrum PO ZMIANĘ profesjonalną usługę.

W swej pracy kierujemy się europejskim standardami pracy. Pracujemy zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Psychologa, zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT) i Deklaracji Stasburskiej. Łączy nas pasja towarzyszenia osobom w zmianie oraz zainteresowanie człowiekiem i jego potencjałem.Gabinet Psychoterapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży

(Psycholog)

      
Rydygiera 17 lok. 122
Rydygiera 17 lok. 122
01-793
Warszawa
Mazowieckie
www.ego-warszawa.pl

Specjalistyczny gabinet psychoterapeutyczny EGO zaprasza na wizyty i konsultacje ze specjalistą dr. n.med. Joanną Wilkowską-Chmielewską w prywatnym gabinecie.Monika Perkowska

(Psycholog)

      
ul. Zielone Zacisze 1
Warszawa
Mazowieckie

515 226 704

www.dzieciecypsychol
og.pl

Psycholog dziecięcy Monika Perkowska zajmuje się pomocą dzieciom od czasu, kiedy ich mamy są w ciąży aż do okresu młodej dorosłości. W swojej pracy wykorzystuje skuteczne metody terapii dzieci i młodzieży, udziela wskazówek wychowawczych rodzicom.  Diagnozuje rozwój, zdolności i inteligencję młodych ludzi. Pomaga przezwyciężyć kryzysy, ułatwia porozumienie międzypokoleniowe.

Czytaj więcej...Pomoc rodzicom

(Psycholog)

      
ul.Cieszkowskiego 1/3lok.119
01-782
Warszawa
Mazowieckie

609858868

www.pomocrodzicom.pl

"Pomoc Rodzicom" to to miejsce gdzie Rodzice małych dzieci otrzymują bezpłatne profesjonalne wsparcie.

W ramach programu organizujemy:

Zajęcia„Młoda Mama“- spotkania dla mam, na które mogą przychodzić z niemowlakami,Zajęcia dla Ojców- spotkania dla ojców o tym, jak być mężczyzną w swoim domu po narodzinach dziecka, prowadzone przez psychologa-mężczyznę,
Zajęcia „Nieznośne dziecko“- warsztaty dla Rodziców 2-4latków,
Zajęcia dla Maluchów- w zajęciach dzieci uczestniczą wraz z rodzicami albo opiekunami,
Spotkania „przy kawie“dla Rodziców,
Spotkania ze specjalistami,
Konsultacje psychologiczne.Gabinet Psychologiczny “RAZEM”

(Psycholog)

      
ul. Zamiany 5 lok. 75
02-786
Warszawa-Ursynów
Mazowieckie

668543768

www.razempsycholog.p
l

Gabinet Psychologiczny RAZEM Warszawa - Ursynów oferuje profesjonalną psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Skutecznie pomagamy poradzić sobie z problemami i trudnościami. Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów i każdorazowo szukamy najlepszej dla pacjenta formy pomocy i wsparcia. Zapewniamy poszanowanie tajemnicy zawodowej.

PSYCHOTERAPIA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY. Udzielamy pomocy psychoterapeutycznej pacjentom cierpiącym z powodu lęku, depresji, syndromu DDA, poszukującym swojej tożsamości i sensu życia. Zapraszamy osoby doświadczające kryzysu życiowego, cierpiące z powodu problemów w relacjach z ludźmi oraz niskiej samooceny.

Oferujemy pomoc osobom, które chcą lepiej radzić sobie z własnymi emocjami (lęk, złość, smutek), poprawić relacje z innymi ludźmi i zwiększyć swoją odporność na stres.
Czytaj więcej...
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?