WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Przedszkole 'Baby City'

(Przedszkole)

      
ul. Zielona 42a
02-913
Warszawa
Mazowieckie

609 627 077

http://www.baby-city
.pl

Baby City jest placówką dwujęzyczną realizującą program dydaktyczny nastawiony na wsparcie indywidualnych zdolności, zainteresowań i możliwości dzieci. Naszą misją jest pomoc w rozwoju  ich talentów i umiejętności. Dlatego przedszkole oferuje wszechstronny zakres zajęć programowych, na których odkrywamy pasje i rozbudzamy zainteresowania od najmłodszych lat.  Wśród nas są dzieci z innych kultur i tradycji, dzieci imigrantów i uchodźców, reemigrantów i dyplomatów.
Przedszkole i żłobek Baby City jest organizatorem corocznego Festiwalu Teatralnego „Księżyc w misce”. Nasze dzieci uczestniczą na bieżąco w wydarzeniach kulturalnych Warszawy, festiwalach, wystawach i pokazach. Bo sztuka uwrażliwia, uczy i bawi… 


Czytaj więcej...


Przedszkole 'WILANÓW'

(Przedszkole)

      
ul. Syta 78
Warszawa
Mazowieckie

664134620

664134610

www.przedszkole-wila
now.pl

W przedszkolu dostępne są posiłki z diety wegetariańskiej.Przedszkole Językowe "Przygoda z Naturą"   

(Przedszkole)

      
ul. Wiśniowy Sad 7
03-259
Warszawa
mazowieckie

+48 690 86 86 86

przygodaznatura.edu.
pl

Przedszkole “Przygoda z naturą” tworzy kameralna przestrzeń domku jednorodzinnego wraz z przestronnym ogrodem, które zostały przygotowane z myślą o niedużej grupie dzieci. Spokojna, cicha część Białołęki oraz ekologiczny charakter otoczenia zapewniają dzieciom niczym niezmącony, odpowiedni rozwój. Dużą uwagę skupiamy na zdrowym i wegetariańskim/wegańskim żywieniu. Za pomocą naturalnych, świeżych produktów, działającej na miejscu kuchni oraz dzięki uwzględnianiu indywidualnych preferencji dzieci, wspólnie dbamy o zbilansowaną i atrakcyjną dla nich ofertę posiłków. Tworzymy dzieciom przytulne warunki do codziennej zabawy, odkrywania swoich umiejętności, talentów, beztroskiego i swobodnego poznawania ludzi oraz otoczenia. Nasz kontakt z dziećmi opiera się na metodach “Porozumienia bez przemocy” Marshalla Rosenberga. Dzięki temu wzorcowi, komunikacja w naszym przedszkolu wiąże się przede wszystkim z otwartością, mówieniem na głos o swoich emocjach i potrzebach oraz wzajemnym szacunku, empatii i braku rywalizacji. Ponad to, kameralna grupa dzieci gwarantuje każdemu z nich dużą uwagę opiekunów oraz indywidualne podejście. Za pomocą dwujęzykowego porozumiewania się – w języku polskim oraz angielskim – nie tylko wspomagamy rozwój językowy dziecka, ale także przysposabiamy je do życia w społeczeństwie wielokulturowym.


Przedszkole nr 412 z Odziałami Integracyjnymi

(Przedszkole)

      
ul. Pala Telekiego 8
02-779
Warszawa
Mazowieckie

22 5440650

22 5440660

www.przedszkole412.w
aw.pl

Na podstawie zaświadczeń lekarskich, przedszkole respektuje różnego rodzaju diety.Przyjaciele żyrafy

(Przedszkole)

      
ul. Popiełuszki 14/117
Warszawa
Mazowieckie

502011875

przedszkole.most.org
.pl

Przedszkole dla dzieci od 2,5 do 6 lat. Miejsce pełne szacunku i ciepła dla drugiego człowieka. Kameralna forma pozwala dostrzec indywidualne potrzeby i zdolności każdego z wychowanków, natomiast grupa różnowiekowa kształtuje naturalne otoczenie.

Oferujemy wegetariańskie, wegańskie potrawy uwzględniające wszelkie indywidualne potrzeby naszych wychowanków.

Przedszkole czynne od 7.30 do 17.30. Przez cały rok. Plac zabaw.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na portalu społecznościowym www.facebook.com/Przedszkole-Przyjaciele-Żyrafy
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?