WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Edukatorek Akademia Kreatywnego Rozwoju

(Klub Malucha)

      
ul. Broniewskiego 62
93-264
Łódź
Łódzkie

664 74 16 42

www.edukatorek.com.p
l

EDUKATOREK Akademia Kreatywnego Rozwoju jest miejscem stworzonym przez mamy w odpowiedzi na potrzeby zarówno dzieci jak i rodziców. Udowodniono, że w ciągu pierwszych pięciu lat życia rozwija się ok. 50 % zdolności do uczenia się. Następne 30 % rozwija się do 8 roku życia. Cała wiedza zdobyta w późniejszym okresie życia dziecka jest oparta na fundamentach zbudowanych w pierwszych latach życia. Opierając się na tej teorii stworzyliśmy miejsce niezwykle przyjazne najmłodszym i ich rodzicom. Miejsce w którym poprzez edukacje alternatywną, bawiąc się dzieci rozwijają się intelektualnie i emocjonalnie. Kształtują podwaliny do edukacji przedszkolnej i szkolnej. Także rodzice znajdą u Nas coś dla siebie w miejscu gdzie można spotkać się z innymi matkami czy skorzystać z sali zabaw dla najmłodszych ;)
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?