WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub FikuMikuCafe

(Kawiarnia)

      
ul. Zwycięzców 32
03-938
Warszawa
Mazowieckie

692448112

www.fikumikucafe.pl

Nasza kawiarnia oferuje to, czego pragniesz będąc małym oraz to, czego potrzebujesz będąc dużym. Zlokalizowane w sercu Saskiej Kępy FikuMikuCafé to błogi spokój panujący w niezobowiązującym wnętrzu kawiarni oraz absolutne szaleństwo w zobowiązującej do fikania bawialni. Podjęcie decyzji czy jest się dużym czy małym nie jest tu łatwe.

Jasna, wypełniona wyborną muzyką kawiarnia jest propozycją dla tych, którzy chcą napić się doskonałej kawy, spotkać z przyjaciółmi, zanurzyć w lekturze lub popracować bez ciągłego podrywania się z miejsca. Przypominacie sobie, kiedy ostatnio udało Wam się razem zjeść w spokoju? Tak, to jest znowu możliwe. W menu znajdziecie m.in obfite śniadania, aromatyczne sałaty i konkretne ciabatty, a jeden rzut oka na umieszczony w kawiarni ekran z podglądem bawialni da Wam pewność, że dzieci świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Kawiarnia to także sklepik. Znajdziecie w nim wyszukane książki, zabawki i ubranka – produkty wyselekcjonowanych marek z gwarancją jakości oraz zawartości merytorycznej. Wisienkę na torcie stanowi ręcznie wykonana biżuteria.

Miękka wykładzina, narożne lustra i ściany do rysowania to właśnie bawialnia.  Bajki i filmy na trzy-metrowym ekranie. Spotkania dla rodziców i zajęcia dla dzieci. Babyshower. Pełne atrakcji, fantastyczne urodziny z udziałem animatorów i aktorów. Bawialnia to miejsce, w którym można zrobić naprawdę dużo... no poza znalezieniem spokoju.

            FikuMikuCafé przygotowane jest na przyjęcie wszystkich gości, a do jej obszernej, wyposażonej w przewijak i wszelkie niezbędne akcesoria toalety wjedziesz nawet sporym wózkiem. Wybierz swoją ulubioną kanapę, fotel, fotelik, gigantyczną poduchę lub miękką podłogę i rób na co tylko masz ochotę.Herba Thea

(Kawiarnia)

      
ul. Pokorna
01-001
Warszawa
Mazowieckie

517985324

www.herbathea.pl

Na 170 m kw. w centrum miasta i blisko metra (Pokorna 2) można zrobić wiele rzeczy. My robimy te wyjątkowe, np. sprzedajemy herbaty o niemal już zapomnianych smakach, bo zawierające same naturalne składniki. U nas cynamon składa się z cynamonu, a imbir jest prawdziwym imbirem. Miód mamy od pszczół, a nie z fabryki aromatów. Nasze płatki róż pochodzą z ogrodów, a nie z indyjskiej fiolki. Owoce z naszych herbat możesz zjeść, bo są namacalne, a nie identyczne z naturalnymi. Sztuczne zapachy nie mają do nas wstępu. Jeśli zapragniesz, możesz dosłodzić swoje życie. Wybierz cukier brązowy nierafinowany.

Karmimy zdrowo i wegetariańsko/wegańsko. W dodatku tanio.

Co jeszcze wyprawiamy w Herba Thei? Udane imprezy rodzinne, firmowe, kulturalne i edukacyjne. Możesz skorzystać z naszej oferty wydarzeń lub zorganizować coś osobiście, po Twojemu. Mamy do dania pyszne dania, napitki, ciepły klimat, wyobraźnię, naszą troskę o Twoje samopoczucie i żarliwość dobrych gospodarzy.

Masz duszę artysty? Przyjdź sprawdzić, gdzie się możesz „powiesić” lub „dać głos”. Sporo u nas koncertów i wernisaży. Zanim dasz światu i naszym klientom swoją sztukę, sprawdź, co się u nas dzieje na www.herbathea.pl.Mamyczas

(Kawiarnia)

      
ul. Bohdanowicza 5
01-127
Warszawa
Mazowieckie

502224960

www.mamyczas.waw.pl

Klub i kawiarnia MamyCzas to miejsce, w którym dzieci są najważniejsze. To one mają czuć się tu dobrze i bezpiecznie. Chcielibyśmy, by każda chwila tu spędzona, czy na zajęciach, czy w swobodnej zabawie, była krokiem do przodu, aby rozwijała naturalną potrzebę nauki i wiedzy.

Miejsce powstało dla dzieci i współtworzyły go dzieci: malowały rysunki na ścianach, projektowały szyld i reklamy, uczestniczyły w realizacji wielu szczegółów- mamy nadzieję, że dzięki temu wszystkie maluchy czują się tu dobrze a ich rodzice mają możliwość obserwacji swoich pociech przy filiżance kawy.Numery Litery

(Kawiarnia)

      
ul. Wilcza 26
100-544
Warszawa
Mazowieckie

226220560

www.numerylitery.pl

Numery Litery to maleńka księgarnia i kawiarnia w jednym. Wchodząc z ulicy znajdziemy się w sali pełnej książek, której środek zajmuje stół z sześcioma przepastnymi fotelami - to doskonałe miejsce by odizolować się i utonąć z nosem w ulubionej książce. Nad stołem znajduje się designerski żyrandol kryształków - najbardziej charakterystyczna ozdoba Numerów. Przy witrynie jest wypełnione poduszkami siedzisko - ulubione miejsce tych którzy lubią wygrzewać się na słońcu.

Książkowa oferta Numerów to rzeczy zdawałoby się nie do pogodzenia. Z jednej strony design, architektura, fotografia - z drugiej książki dziecięce. Zaskakująca mieszanka, jednak każdy kto w ostatnich latach przyglądał się książkom dziecięcym, szczególnie tym wydawanym przez małych wydawców-pasjonatów wie, że obecnie wiele z nich to wydawnicze perełki. Oryginalne formy, artystyczne ilustracje, niebanalna treść - to książki dla dzieci, których szukamy. Wiele tytułów dostępnych jest tylko u nas. Także książki dla starszych klientów to wyselekcjonowane pozycje. Szukamy niebanalnych tematów i nieznanych u nas wydawnictw.

Półki z książkami dzieli wysokość klienta - te najniższe to książki dla maluchów, te nieco wyższe to książki dla starszaków, na samej górze książki dla rodziców, tak by każdy to co lubi mógł mieć w zasięgu ręki. Dla dzieci są też kredki, gry i poukrywane między poduchami leniące się misie. No i przede wszystkim - dla dzieci są weekendy. Wtedy Numery biorą we władanie najmniejsi klienci. To dla nich organizujemy

warsztaty czy urodziny.Pompon, Klubokawiarnia dla Małych i Dużych

(Kawiarnia)

      
ul. Młynarska 13
01-205
Warszawa
Mazowieckie

602205616

www.pomponart.pl

Miejsce stworzone przez 3 przyjaciółki - mamy, którym brakowało miejsca, gdzie nie tylko mogłyby miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale które dostarczyłoby rodzicom i dzieciom kreatywnej stymulacji, nietuzinkowego miejsca do zabawy i relaksu z dobrym, organicznym jedzeniem z hinduskimi akcentami.

Pompon to realizacja ich marzeń i pasji, ktorymi chcą się z Wami podzielić!

Wnętrze zostało wymyślone tak, aby od najmłodszych lat rozwijać wrażliwość estetyczną u dzieci. Koncepcję wizualną i unikalne grafiki na ściany zaprojektowało obsypane nagrodami studio graficzne Noviki. Przestrzeń dla dzieci została podzielona na 3 strefy zabawy: strefę dla dzieci raczkujących z drewnianymi zabawkami wspierającymi edukację sensoryczną; strefę dla kilkulatków z drewnianymi domkami na drzewach, wiszącym mostem, zjeżdżalniami, warsztatem samochodowym, sklepem, domem dla lalek i innymi atrakcjami.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?