WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Akademia Twórczego Rozwoju BEBE

(Fitness)

      
ul. Waszyngtona 30
Białystok
Podlaskie

600287799

600077840

www.bebe.edu.pl

Mama-bebe – gimnastyka dla Mam z małymi dziećmi (0-1 rok) wtorek g. 11.30, sobota 10.00
Propozycja dla tych Mam, które chcą szybko odzyskać formę po porodzie nie rezygnując przy tym z przebywania z Dzieckiem. Jeśli masz dość siedzenia w czterech ścianach bądź spacerów po osiedlu przyjdź, spotkaj się z innymi mamami i poćwicz. Na zajęciach poznacie też wierszyki masażyki i zabawy stymulujące rozwój dzieci w pierwszym roku życia. Satysfakcja gwarantowana - również dla maluszków :)


Czytaj więcej...


BODY4MA Centrum Sportowe

(Fitness)

      
ul. Broniewskiego 4
85-316
Bydgoszcz
Kujawsko-Pomorskie

52 3482846

www.body4ma.pl

BODY4MA Centrum Sportowe to miejsce z klimatem przeznaczone dla rodzin. W swojej ofercie posiadamy siłownię, zajęcia fitness w bogatej ofercie ( fat burning, shape, abt, bosu, step, Fitness 55+, AKTYWNE 9 miesięcy, pilates i wiele innych), BODY4bike czyli Indoor Cycling, saunę a także YOGA ASHTANGA STUDIO oraz COACHING dietetyczny i partnerski. Oferujemy treningi personalne z każdej z wyżej wymienionych dziedzin zarówno w klubie, w domu u klienta jak i w pracy. Przy recepcji znajduje się także kącik dla dzieci.


Czytaj więcej...


CB163 Fitness   

(Fitness)

      
Gdańska 163
Bydgoszcz
85-915
Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
http://www.cb163.pl/
Fitness, który przez wyjątkową budowę ma szerokie zastosowanie w osiąganiu różnych celów treningowych, jest wszechstronny i uniwersalny. Trening powoduje, że nasze Klientki wchodzą w rzeczy o co raz mniejszym rozmiarze. Zmniejszają się obwody, a ciało staje się bardziej jędrne i gibkie.


Indigo Studio

(Fitness)

      
Gajowa 85
Gajowa 85
85-717
bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
www.indigostudio.pl


Indigo Studio Pilates & Fitness   

(Fitness)

      
Gajowa 85
Bydgoszcz
85-717
Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
http://www.indigostu
dio.pl/

Zapraszamy Cię do naszego miejsca na Ziemi - kameralnego, ciepłego i wyjątkowego. Tu ćwiczymy ciało oraz umysł w przyjacielskiej i bezpiecznej atmosferze. Możesz mieć pewność, że Twoje dobre samopoczucie jest, i będzie dla nas najważniejsze.Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?