WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Klub Mamoiselle

(Fitness)

      
ul. Kasprzaka 29/31
01-234
Warszawa
Mazowieckie

504982977

www.mamoiselle.pl

Szukasz sposobu na radzenie sobie z dolegliwościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą okres ciąży? Chcesz jak najlepiej przygotować swoje ciało do porodu i ułatwić sobie późniejszy powrót do formy?

To możliwe! Już teraz zacznij ćwiczyć z Nami w Klubie Mamoiselle

Zajęcia w Klubie Mamoiselle są formą rekreacji ruchowej o niskiej intensywności, powstałą specjalnie dla kobiet w ciąży, które będąc w tym stanie nie mogą korzystać z standardowych zajęć, jakie oferuje fitness. Mają charakter ogólnorozwojowy, są ukierunkowane na zwiększenie świadomości Twojego ciała, poprawę wytrzymałości, siły oraz elastyczności. Przygotują Ciebie zarówno fizyczne jak i psychiczne na przyjście na świat dziecka.Pływaki niemowlaki

(Basen)

      
ul. Ciszewskiego 10
02-786
Warszawa
Mazowieckie

608500069

www.sportiwakacje.pl

Pływanie dla niemowląt i dzieci do 6 roku życia organizujemy w formie 3 miesięcznych kursów prowadzonych od IX – VI. Zajęcia odbywają się na basenie SGGW przy ul. Ciszewskiego 10 na Ursynowie oraz na basenie Hotelu Warszawianka przy ulicy Serockiej 77 w Jachrance k/Warszawy od poniedziałku do niedzieli. Kursy obejmują zazwyczaj 10 lekcji trwających 30 minut odbywających się raz w tygodniu i prowadzonych przez 2 instruktorów.
Z uwagi na fakt, iż do 4 roku życia u dzieci występuje silna potrzeba więzi uczuciowej z rodzicami w zajęciach uczestniczy dziecko z jednym z rodziców . Dla dzieci 5-6 letnich prowadzimy zajęcia bez udziału rodzica. Program naszych zajęć realizowany jest w czterech etapach: niemowlęta , dzieci do 2 roku życia, dzieci 2 – 4 letnie oraz grupy samodzielne dla 5-6-latków.


Czytaj więcej...


Akademia Ruchu   

(Fitness)

          
Ruska 47-48a
50-079
Wrocław
dolnośląskie

717932938

http://www.akademiar
uchu.com.pl/pol/Zaje
cia/Wroclawska-Akade
mia-Baletu/Balet-dla
-Dzieci-5-9-lat

Akademia Ruchu jest przyjaznym i ciepłym miejscem dla dzieci i młodzieży. Pragniemy aby nasi uczniowie czuli, że Akademia jest dla nich (wspaniałą odskocznią) domem z daleka od domu. Naszym celem jest rozwinięcie u dzieci pasji jaką jest taniec, praca z grupą, wspólna integracja, rozwój fizyczny jak i psychiczny młodego człowieka. Taniec uczy koncentracji, skupienia i wzajemnego szacunku. Oferujemy różne style tańca oparte głównie na balecie klasycznym, który jest podstawą wszystkich tańców. Wszyscy Nasi uczniowie na koniec roku wspólnie przygotują spektakl taneczny dla Rodziców i Szkoły.


Szkoła Pływania FARIASZKA

(Basen)

      
ul. Ostrow­skiego 3
Wrocław
Dolnośląskie

601288408

www.fariaszka.wroc.p
l

Szkoła Pływania FARIASZKA -Wrocław prowadzi zajecia ruchowe dla maluszków od 3 m-ca życia, nauke pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zajęcia odbywają sie we Wrocławiu i w Jelczu -Laskowicach.Urszula Szczepaniak 'Vinyasa joga'

(Fitness)

      
ul. Czyżykowa 26
Zielona Góra
Lubuskie

880134688

www.urszulaszczepani
ak.pl

Uczę jogi od 2004 roku. Przez trzy lata prowadziłam zajęcia we Wrocławiu, a od 2007 roku także w Zielonej Górze w szkole Powitanie Słońca. Szkolenie instruktorskie zrobiłam w Poznaniu w 2004 roku. Od tego czasu wciąż biorę udział w warsztatach pogłębiających moją wiedzę i praktykę. Obecnie biorę udział w szkoleniu nauczycielskim w nurcie vinyasa krama u Macieja Wieloboba.


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?