WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Magra Fitness Center Club

(Fitness)

      
ul. Św. Floriana 6a
85-030
Bydgoszcz
Kujawsko-Pomorskie

52 3456627

www.magra-fitness.pl

Nasz klub w swej ofercie proponuje przyszłym mamom możliwość uczestnictwa w zajęciach AKTYWNOŚĆ W CIĄŻY. Cena karnetu miesięcznego wynosi 69 zł. Karnet upoważnia do korzystania z zajęć Aktywność w ciąży 3 razy w tygodniu zgodnie z zmieszczonym harmonogramem. Dodatkowo panie mają dostęp do sekcji siłowej oraz cardio.


Czytaj więcej...


Division - Pracownia Ruchu

(Fitness)

      
ul. Polna 20
62-800
Kalisz
Wielkopolskie

62 5983656

www.divisionklub.pl

Oferowane zajęcia to 60min. dobrej zabawy. Składają się one z części aerobowej, wzmacniającej oraz  rozciągającej ( wyciszającej). Dzieci aktywnie uczestniczą w całych zajęciach, podczas których wykorzystywane są różne przybory fitness, m.in: duże i małe piłki, taśmy….

Głównym celem zajęć jest nauka dzieci aktywnego i zdrowego stylu życia.Rodzinne Centrum Położnicze 'Koala'

(Fitness)

      
ul. Praska 18
30-328
Kraków
Małopolskie

692992555

www.koala.krakow.pl

Rodzinne Centrum Położnicze Koala -Szkoła rodzenia i o wiele więcej.

Dla aktywnych mam, które pragną szybko wrócić do sylwetki z przed ciąży proponujemy dwa rodzaje zajęć. Program Atrakcyjna mam w okresie połogu ( pierwsze 6 tyg. po porodzie) oraz Fitness dla mam po 6 tygodniach Jeszcze w połogu zapraszamy do indywidualnego programu Atrakcyjna Mama.


Czytaj więcej...


SOCATOTS Piłkarskie Maluszki

(Fitness)

      
Toruń
Kujawsko-Pomorskie

500281464

56 4754974

www.socatots.pl/toru
n

SOCATOTS Piłkarskie Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica, którego celem jest rozwój dzieci nie tylko pod kątem ogólnej sprawności fizycznej, ale również aktywności społecznej.

Z Marcinem Gębickim, managerem regionalnym SOCATOTS TORUŃ rozmawiamy m.in. o potrzebie aktywności fizycznej wśród maluchów i korzyściach jakie płyną ze wspólnych zabaw rodziców z dziećmi.

- Jakie są główne założenia projektu?
Celem programu SOCATOTS jest m.in. poznanie swojego ciała, uświadomienie jak można posługiwać się 6 częściami stopy, rozpoznanie kolorów. Poza tym pozytywnie wykorzystujemy przestrzeń. Najważniejszym założeniem programu jest rozwój sprawności fizycznej pod wpływem nabycia nawyków sportowych.


Czytaj więcej...


Czas dla mam

(Fitness)

          
ul. Alfreda Nobla 18/26
03-930
Warszawa
Mazowieckie

531432306

www.czasdlamam.pl

Fitness dla kobiet w ciąży.
Zajęcia przeznaczone są dla kobiet na każdym etapie oczekiwania swojej pociechy. Organizowane w kameralnych  grupach. Bezpieczne ćwiczenia, wzmacniające, uelastyczniające i rozciągające z elementami pilatesu oraz jogi. Zapewniają dobre samopoczucie w okresie ciąży i szybszy powrót do formy po porodzie.

Fitness dla mam z dziećmi 
Mamy mogą ćwiczyć ze swoimi pociechami. Ćwiczenia poprawiają kondycję fizyczną po ciąży oraz dodają energii do dalszej opieki nad maleństwem, a czas spędzony z niemowlakiem pozwala umocnić więzi dziecka z mamą.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?