WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Akademia Ruchu

(Basen)

      
ul. Szuberta 65
02-425
Warszawa
Mazowieckie

502621502

603508080

www.akademiaruchu.eu

Zajęcia zostały opracowane specjalnie dla maluchów od 3-ego miesiąca życia do 6 lat. Nasz program powstał przy współpracy i pomocy instruktorów pływania, terapeutów dziecięcych, psychologów oraz lekarzy. Zajęcia oswajające z wodą dla dzieci w połączeniu z elementami rehabilitacji i nauką pływania. Dodatkowo nasze lekcje zawierają podstawy „samoratowania się”- uczymy dzieci jak reagować na niebezpieczne sytuacje, jak sobie z nimi radzić a przede wszystkim jak do nich nie dopuszczać. Naukę rozpoczynamy od edukacji rodziców. Dzieci są podzielone na grupy w zależności od ich wieku i możliwości motorycznych. Rodzice biorą udział w zajęciach z maluchami do ok. 4 roku życia.

CZEGO NAUCZĄ SIĘ POCIECHY: Samodzielności w poruszaniu się w wodzie, wchodzenia i wychodzenia z basenu bez asysty osób starszych. Zdobędą doświadczenie ułożenia swojego ciała w wodzie w różnych pozycjach takich, które nie są możliwe na lądzie. Nauczą się tolerować wodę na rękach, buzi oraz zdobędą umiejętność całkowitego zanurzenia się. Odkryją własną niezależność w poruszaniu się w wodzie bez pomocy rodziców. Będą potrafiły bezpiecznie zachowywać się nad wodą. Współdziałania z osobą ćwiczącą.


Czytaj więcej...


Pływaki niemowlaki

(Basen)

      
ul. Ciszewskiego 10
02-786
Warszawa
Mazowieckie

608500069

www.sportiwakacje.pl

Pływanie dla niemowląt i dzieci do 6 roku życia organizujemy w formie 3 miesięcznych kursów prowadzonych od IX – VI. Zajęcia odbywają się na basenie SGGW przy ul. Ciszewskiego 10 na Ursynowie oraz na basenie Hotelu Warszawianka przy ulicy Serockiej 77 w Jachrance k/Warszawy od poniedziałku do niedzieli. Kursy obejmują zazwyczaj 10 lekcji trwających 30 minut odbywających się raz w tygodniu i prowadzonych przez 2 instruktorów.
Z uwagi na fakt, iż do 4 roku życia u dzieci występuje silna potrzeba więzi uczuciowej z rodzicami w zajęciach uczestniczy dziecko z jednym z rodziców . Dla dzieci 5-6 letnich prowadzimy zajęcia bez udziału rodzica. Program naszych zajęć realizowany jest w czterech etapach: niemowlęta , dzieci do 2 roku życia, dzieci 2 – 4 letnie oraz grupy samodzielne dla 5-6-latków.


Czytaj więcej...


Szkoła Pływania FARIASZKA

(Basen)

      
ul. Ostrow­skiego 3
Wrocław
Dolnośląskie

601288408

www.fariaszka.wroc.p
l

Szkoła Pływania FARIASZKA -Wrocław prowadzi zajecia ruchowe dla maluszków od 3 m-ca życia, nauke pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zajęcia odbywają sie we Wrocławiu i w Jelczu -Laskowicach.Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

(Basen)

      
ul. Zjazd 18
18-400
Łomża
Podlaskie

86 2150605

www.mosir.lomza.pl

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży na dzień dzisiejszy prowadzi dla rodziców z dziećmi, młodych mam oraz aktywnych kobiet następujące propozycje:      

 Zajęcia „Happy Baby”- nauka pływania niemowląt i małych dzieci od 3 miesięcy do 4,5 lat.

    Zajęcia organizowane są w trzech cyklach. Każdy kurs składa się z 10 – 12 spotkań
 trwających po 30 minut. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w grupach 14 osobowych, tzn. 7 par (rodzic + dziecko) z podziałem pod względem wieku na 4 etapy:    
I etap: od 3 miesięcy do 1 roku    
II etap: 1 – 2 lata    
III etap: 2 – 3 lata    
IV etap: 3,5 – 4,5 lat


Czytaj więcej...Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?